تریلری از سلاح‌های بازی Earth Defense Force: World Brothers منتشر شد

۱ دی ۱۳۹۹ - ۱۱:۰۰
Earth Defense Force: World Brothers

شرکت دی3 (D3) که این روزها اطلاعات زیادی را پیرامون بازی Earth Defense Force: World Brothers در دسترس قرار می‌دهد، امروز هم دست به کار شد و تریلر تازه‌ای از آن را عرضه کرد. برای مشاهده‌ی جزئیات بیشتر به همراه این تریلر، در ادامه با ما همراه باشید.

دو استودیوی سندلات (Sandlot) و دی3 که به ترتیب وظیفه‌ی ساخت و انتشار بازی Earth Defense Force: World Brothers را به عهده دارند، امروز به انتشار پنجمین ویدئو از این عنوان پرداختند. این تریلر به انواع سلاح‌های موجود در بازی اشاره دارد. پس در صورتی که قصد تجربه‌ی این اثر را دارید، تماشای این ویدئو برای آشنایی بیشتر با نحوه‌ی مبارزات باری شما الزامی خواهد بود. چندی پیش هم تریلری رسمی از این عنوان منتشر شد که برای مشاهده‌ی آن می‌توانید به این نشانی مراجعه کنید.

دی3 تا این لحظه با انتشار تریلرهای بازی Earth Defense Force: World Brothers، مباحثی همچون ماموریت‌ها، سازماندهی گروه‌ها، تغییر کاراکترها و ارتقای مهارت‌ها و تجهیزات را به خوبی نمایش داده است. حال باید منتظر بود و دید که آیا این عنوان مطابق انتظارات خواهد بود یا خیر.

اگر از علاقه‌مندان به سری Earth Defense Force باشید، حتما در جریان هستید که تا به حال نسخه‌های فراوانی از آن منتشر شده است. حال Earth Defense Force: World Brothers تازه‌ترین نسخه نام دارد که تفاوت‌های زیادی نسبت به قبل در آن دیده می‌شود. در این بازی اکشن و تیراندازی که بیشتر قسمت‌های آن به صورت آنلاین است، شما باید شخصیت دلخواهتان را برگزیده و وی را برای نبردها و رقابت‌های هیجان انگیز با دیگر بازی‌بازان آماده کنید. پس از پیروزی در هر ماموریت، پاداش‌هایی را کسب می‌کنید و می‌توانید از آن‌ها برای ارتقای فنون و یا تغییر در ظاهرتان بهره ببرید.

بازی Earth Defense Force: World Brothers قرار است ابتدا در تاریخ 4 دی 1399 (24 دسامبر 2020 میلادی) در کشور ژاپن و بر روی کنسول‌های پلی‌استیشن 4 و ایکس‌باکس وان در دسترس قرار گیرد. سپس نوبت به سایر بازی‌بازان می‌رسد که از اوایل سال 2021 میلادی قادر به تجربه‌ی آن باشند. البته هنوز تاریخ دقیق عرضه‌ی نسخه‌ی غربی مشخص نشده است و در صورت دریافت اخبار بیشتر در این زمینه، آن‌‌ها را با شما عزیزان به اشتراک خواهیم گذاشت. در پایان می‌توانید ویدئوی گفته شده از بازی Earth Defense Force: World Brothers را تماشا و دریافت نمایید.

دریافت ویدئو با کیفیت 480P
دریافت ویدئو با کیفیت 720P
دریافت ویدئو با کیفیت 1080P

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید