برخی صدا پیشگان بازی Apex Legends در عنوان Cyberpunk 2077 حضور دارند

۲۸ آذر ۱۳۹۹ - ۰۹:۰۰
صداپیشگان بازی Cyberpunk 2077

طبیعی است که صداپیشگان جدا از نقش‌ها و آثاری که به خاطر آن‌ها به شهرت رسیده‌اند، در برخی عناوین خلاقانه‌ی دیگر هم ظاهر شوند. موضوع وقتی جالب‌تر می‌شود که ناگهان چندین صداپیشه از یک عنوان در یک کار خلاقانه‌ی دیگر با هم ظاهر می‌شوند. به نظر می‌رسد این وضعیت در عناوین Cyberpunk 2077 و Apex Legends اتفاق افتاده است و چندین شخصیت Apex Legends صدای خود را به عنوان Cyberpunk 2077 وام داده‌اند.

طرفداران هر دو بازی متوجه این موضوع شده‌اند که چندین شخصیت در Cyberpunk 2077 صدای خود را از صداپیشگان بازی Apex Legends می‌گیرند. از زمان نگارش این خبر، حداقل سه بازیگر تأیید کرده‌اند که صدای آن‌ها در بازی Cyberpunk 2077 استفاده شده است و آن‌ها در قالب چندین شخصیت اعم از بزرگ یا کوچک صحبت می‌کنند. فیدا وولف (Fryda Wolf) که صدای Loba در بازی Apex Legends را نقش‌آفرینی می‌کند. جانی یونگ (Johnny Yong)، که صدایپیشگی Crypto را برعهده دارد و نیکولاس روی (Nicolas Roye)، در نقش Octane ظاهر شده است.

ولف، یونگ و روی همه در توییتر ارتباط خود را با Cyberpunk 2077 تأیید کردند. ولف اظهار داشت که وی صداپیشگی کارول (Carol) را به همراه برخی از شخصیت‌های دیگر بازی، از جمله برخی از راندوهای لاتین بر عهده داشته است. یونگ ادعا می‌کند که چندین شخصیت را نیز بازی می‌کند. او هیچ صحبتی از نقش‌های اصلی نکرد، اما طرفداران واقعاً او را در حال ایفای نقش‌ های جزئی دیده‌اند. در مورد روی، او در زمان انتشار بازی Cyberpunk 2077، این رویداد را به تیم توسعه دهنده‌ی بازی یعنی سی‌دی پراجکت رد (CD Projekt RED) تبریک گفت و اظهار داشت که او با ایفای نقش چند شخصیت کوچک در این بازی، از حضورش در آن لذت برده است.

از آنجایی که طرفداران قبلاً حضور سه شخصیت Apex Legends را در Cyberpunk 2077 کشف کرده‌اند، این ذهنیت وجود دارد که ممکن است افراد بیشتری نیز در این بازی حضور داشته باشند که احتمالاً هنوز آن‌ها را پیدا نکرده‌اند. به نظر می‌رسد احتمال حضور افراد مشترک دیگر هم بسیار زیاد باشد. وسعت بازی Cyberpunk 2077 بسیار زیاد است و با سه صدا پیشه‌ی عنوان Apex Legends که قبلا کشف شده است، هیچ دلیلی وجود ندارد که بیشتر از این وجود نداشته باشد. علاوه بر این مساله، ولف ادعا کرد صداپیشه‌ها هرگز نمی‌دانند که آیا همه صدایی که برای شخصیت‌ها ضبط می‌کنند در پروژه‌ای که کار می‌کنند به کار برده می‌شوند یا نه. بنابراین احتمالاً شخصیت‌های بیشتری با صدای سه بازیگر در بازی وجود دارند که در انتظار کشف شدن هستند.

با حضور بسیاری از صداپیشه‌های Apex در Cyberpunk 2077، جای تعجب است که هنوز هیچ کسی ایستراگی از بازی را پیدا نکرده است. این عنوان مطمئناً از ارائه‌ی آن‌ها باکی ندارد. بازی‌بازان در حال حاضر حداقل ده ایستراگ در عنوان Cyberpunk 2077 کشف کرده‌اند، از جمله برای Grand Theft Auto: San Andreas ،The Office ،Demolition Man و البته طرفدارن سری The Witcher نیز متوجه حضور ایستراگی از بازی شده‌اند. وقتی طرفداران صداپیشگان بیشتری را پیدا می‌کنند، ممکن است طرفداران یک نمونه از ایستراگ از بازی Apex را کشف کنند.  بازی Cyberpunk 2077 به تازگی منتشر شده است، بنابراین طرفداران احتمالاً هنوز در مورد همه چیزهایی که ارائه می‌دهد، کاملا تسلط ندارند. بازی Cyberpunk 2077 جدا از صداپیشگان بسیار خوبی که دارد از موسیقی بسیار خلاقانه و بزرگی نیز بهر می‌برد. در صورتی که هنوز آلبوم موسیقی این بازی را نشنیده‌اید می‌توانید آن را از اینجا دانلود کنید.

1
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

 • Reciver گفت:

  بازی که باگ داشته باشه و نه داستان و نه گیمپلی بدرد بخور در مقابل فن های پلی استیشن محکوم به فنا هست مگر با صدای دیگران میشود باگ را فراموش کرد ؟ به امید خدا ما فن های پلی استیشن الان قدر انحصاری هامون رو بیشتر میدونیم و با پس دادن بازی باید سی دی پراجکت رو ورشکست کنیم چه خوب که یوتوب دست این استودیو تازه کارو رو کرد و بیشتر سر سونی فن های عزیز کلاه نرفت Yes کسانی که از این بازی طرفداری میکنن متعصب هستن و تعصب دشمن گیم هست بهتر که نباشن در هیچ سایتی هه هه مگر از واقعیت میشود فرار کرد ؟ مرسی یوتوب با دیدن ویدیو های یوتوب نیازی به خرید این بازی نیست

  0
  0
 • GG.WP.EZ.WIN گفت:

  سونی سایبر پانک رو از فروشگاهش حذف کرده.
  بنظرم اگه هنوز هم دوست دارین بازی کنیدش رو کنسول 1 تا 2 ماه صبر کنید نخرید تا فیکس شه. قیمتشم تو ایران اگه فروشش کم باشه میاد پایین .

  0
  0
 • soheil گفت:

  خبر و پوشش بدید
  سونی سایبرپانک و از استورش حذف کرد
  نمیدونم چی بگم والا کی انتظار شو داشت همچین اتفاقی برا همچین بازی ایی و از طرف همچین شرکتی بیوفته
  بازی این بار بعد انتشار تاخیر خورد Neutral

  0
  0
 • تبریک میگم
  با یه عنوان خوب باعث شدید سیدی تا مرز ورشکستگی بره
  الان هم که از استور پلی حذف شد
  ورشکست نشه صلوات

  0
  0
  • Amir Naderi گفت:

   خوشحال شدم که حذف شد از استور، الان فشار بسیار زیادی روی سیدی پراجکت هست که درست کنه بازی رو
   بعد حالا میگید ورشکستگی، آخه مرد مومن مگه یه استدیو همینطوری ورشکست میشه ؟ ROTFL درسته سهامشون بشدت افت کرده ولی ورشکسته؟ ROTFL

   0
   0
   • ورشکسته شدن یه شرکت یا استدیو ساده تر از چیزیه که فکر می‌کنی
    مخصوصا یه استدیوی مستقل
    کافیه یکم دیگه ضرر بده تا سهامدار ها هم چیز شن
    فکر می‌کنی چرا تلتیل ورشکست شد؟
    دوتا بازی نچندان خوب داد ورشکست شد
    البته الان برگشته

    0
    0
 • هر دو تا بازی نسبت به رقبای خود ضعیف اند (نظر شخصی)

  0
  0