گیفت کارت
گیفت کارت

اطلاعاتی از به‌روزرسان بعدی بازی Valhalla منتشر شد

۲۸ آذر ۱۳۹۹ - ۱۲:۳۰
Valhalla

از مدت‌ها قبل شرکت بازی‌سازی یوبی‌سافت (Ubisoft) در عناوین مختلف خود اقدام به قرار دادن پرداخت‌های درون برنامه‌ای با مضمون دریافت سریع‌تر امتیاز یا همان XP کرده است و نمونه‌های آن را می‌توان در دو بازی Odyssey و Ghost Recon Breakpoint مشاهده کرد که از نمونه های برجسته‌ی این موضوع هستند. هنگامی که شرکت یوبی‌سافت در ماه گذشته عنوان نقش‌آفرینی Valhalla را منتشر کرد، این نوع از پرداخت‌های درون برنامه‌ای در آن وجود نداشت و برخی طرفداران تصور کردند که این اتفاق به علت اهمیت کمتر XP برای پیش بردن مراحل بازی رخ داده است. حال به نظر می‌رسد برخلاف تصورات، شرکت یوبی‌سافت قصد دارد در تازه‌ترین به‌روزرسان عنوان Valhalla این ویژگی را در دسترس علاقه‌مندان قرار دهد.

طبق گزارش‌های منتشر شده، پس از دریافت آخرین به‌روزرسان، بازی‌بازان قادر خواهند بود از طریق فروشگاه درون بازی Valhalla، اقدام به خرید بسته‌های تقویت‌کننده‌ی میزان XP نمایند. فروشگاه درون بازی اکنون به بازی‌بازان این امکان را می‌دهد تا برای افزایش میزان XP خود به دو روش اقدام نمایند: اولین راه این است که افراد می‌توانند با پرداخت ۱۰ دلار که معادل هزار Helix است، یک بسته‌ی حمایتی تهیه کنند تا در تمامی ذخیره‌های بازی با ۵۰ درصد افزایش کسب امتیاز مواجه شوند. دومین روش بدین صورت خواهد بود که با پرداخت ۱۵ دلار که معادل ۱۵۰۰ Helix است، بازی‌بازان می‌توانند بسته‌ی حمایتی دریافت کنند که میزان کسب XP و پول درون بازی را به مقدار ۵۰ درصد افزایش می‌دهد.

در همین راستا شرکت یو‌بی‌سافت در یک بیانیه به بازی‌بازان اعلام کرد که قابلیت خرید بسته‌های افزایش‌دهنده‌ی سرعت کسب امتیاز و پول درون بازی در دسترس قرار گرفته‌اند تا بازی‌بازانی که می‌خواهند روند پیشرفت خود را در جریان بازی سرعت بخشند و یا زودتر به برخی آیتم‌های منتشر شده پس از عرضه‌ دسترسی پیدا کنند، بتوانند به راحتی از آن استفاده نمایند:

ما قصد داریم همزمان با عرضه‌ی هرچه بیشتر محتویات جدید پس از عرضه‌ی بازی، به مخاطبان این امکان را بدهیم تا در صورت تمایل روند پیشرفت، کسب امتیاز و پول خود را سرعت بخشند. این گزینه به بازی‌بازانی که تمایل یا وقت کافی برای کاوش در دنیای بازی Valhalla را ندارند این امکان را می‌دهد تا در سریع‌ترین زمان ممکن و خیلی راحت به بسیاری از آیتم‌های ارزشمند و محتویات پس از عرضه‌ی بازی دسترسی پیدا نمایند. علاوه بر این مورد اکنون بازی‌بازان قادر خواهند بود نقشه‌هایی را خریداری نمایند که به محل اسرار جهان بازی و یا برخی موارد ارزشمند اشاره دارند‌. با این وجود باز هم خود بازی‌بازان باید به آن محل رفته و به کشف اسرار این مکان‌های جالب بپردازند.

البته باید در نظر داشت که در عنوان Valhalla برخلاف نسخه‌ی قبلی کسب امتیاز برای دسترسی به بخش‌هایی از بازی اجباری نبوده و این موضوع اهمیت کمتری دارد. همین امر ممکن است استقبال از بسته‌های تقویت‌کننده‌ی دریافت XP را با استقبال کمتری نسبت به گذشته روبرو سازد.

عنوان Valhalla هم‌اکنون برروی پلتفرم رایانه‌های شخصی، سرویس گوگل استدیا و کنسول‌های پلی‌استیشن ۵، پلی‌استیشن ۴، ایکس‌باکس وان، ایکس‌باکس سری اس و سری ایکس در دسترس علاقه‌مندان قرار دارد. در پایان شما می‌توانید نقد و بررسی ویدئویی این اثر را در این نشانی مشاهده نمایید.

 

1
0
برچسب‌ها: ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید