به‌روزرسان جدید بازی Star Wars: Squadrons منتشر شد

27 آذر 1399 - 19:30

به‌روزرسان جدید بازی Star Wars; Squadrons منتشر شده است که دو Outfit رایگان را در دسترس بازی‌بازان قرار می‌دهد. الکترونیک آرتس (Electronic Arts) این دو Outfit را برای تشکر از جامعه‌ی بازی‌بازان Star Wars منتشر کرده است.

از امروز تا دهم ژانویه‌ی 2021، بازی‌بازان می‌توانند دو Outfit جدید را به صورت کاملا رایگان به مجموعه‌ی خود در Star Wars: Squadrons اضافه کنند. Star Wars: Squadrons بازی‌بازان را به دل نبردهای هیجان انگیز و خطرناک فضایی بین Empire و Republic قرار می‌دهد. در حالی که انتظارات زیادی از این بازی وجود نداشت، Star Wars: Squadrons فراتر از انتظارات ظاهر شده است و به غافلگیری دلچسبی برای هواداران Star Wars تبدیل شده است. با وجود اینکه دوربین بازی اول شخص است، بازی‌بازان می‌توانند با شیوه‌های گوناگون آواتار خود را شخصی‌سازی کنند.

در جدیدترین به‌روزرسان بازی، دو Outfit با نام Imperial Executioner و Hoth Pilot به صورت رایگان در دسترس بازی‌بازان قرار گرفته‌اند که هر کدام متعلق به یک جناح از این نبرد هستند برای دریافت این جوایز تنها باید تا دهم ژانویه وارد بازی Star Wars: Squadrons شوید. البته به شرطی که Star Wars Jedi: Fallen Order یا Star Wars Battlefront 1 یا 2 را تجربه کرده باشید. در هر حال این دو Outfit برای تشکر از جامعه‌ی بازی‌بازان Star Wars است.

عرضه‌ی محتوای پس از عرضه برای Star Wars: Squadrons دور از انتظار بود، اما بازی با وجود داشتن گروه کوچک‌تری از هواداران نسبت به Battlefront یا Fallen Order، از پشتیبانی خوبی توسط EA Motive برخوردار بوده است. Squadrons در ماه نخست خود تنها 1.1 میلیون نسخه فروخت که بسیار کمتراز فروش 2.9 میلیون نسخه‌ای Star Wars Jedi: Fallen Order در ماه اول است. از آن جایی که دریافت این Outfitها کار آسانی است، بعید نیست که افراد زیادی بخواهند دوباره سری به Star Wars: Squadrons بزنند. التبه بعید است کسانی که همین حالا بازی‌های Star Wars قبلی الکترونیک آرتس را تجربه نکرده‌اند، برای این دو Outfit به دنبال خرید آن دو بازی باشند.

بازی Star Wars: Squadrons هم اکنون برروی پلی‌استیشن 4، پلی‌استیشن 5، اکس‌باکس وان، اکس‌باکس سری اکس/اس و رایانه‌های شخصی در دسترس است.

برچسب‌ها: ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید