Terminator: Resistance Enhanced برای پلی‌استیشن 5 معرفی شد

۲۶ آذر ۱۳۹۹ - ۲۰:۳۰
Terminator: Resistance

شرکت ریف اینترتینمنت (Reef Entertainment) و استودیوی تیون (Teyon) عنوان Terminator: Resistance Enhanced را برای کنسول پلی‌استیشن 5 معرفی کردند. برای جزئیات بیشتر با گیمفا همراه باشید.

Terminator: Resistance Enhanced نسخه‌ی بهبود یافته‌ی عنوان Terminator: Resistance محسوب می‌شود. طبق اطلاعات منتشر شده، این بازی برروی پلی‌استیشن 5 از رزولوشن 4K Upscaled، نرخ 60 فریم بر ثانیه‌ی ثابت، بارگذاری سریع و بافت‌های بهبود یافته برخوردار است. همچنین این نسخه از قابلیت محرک‌های تطبیقی (Adaptive Triggers) کنترلر دوال‌سنس پشتیبانی می‌کند.

افرادی که نسخه‌ی پلی‌استیشن 4 این بازی را از قبل خریداری کرده‌اند، می‌توانند به صورت رایگان نسخه‌ی Enhanced این عنوان را در زمان عرضه دریافت کنند. در این نسخه یک حالت جدید به نام Infiltrator وجود دارد که در آن بازی‌بازان می‌توانند در نقش ربات‌های T-800 قرار گرفته و به مبارزه با نیروهای مقاومت بپردازند. Terminator: Resistance Enhanced در تاریخ 6 فروردین 1400 (26 مارس 2021) برروی پلی‌استیشن 5 عرضه خواهد شد. علاوه بر این، قرار است یک محتوای داستانی جدید در تابستان 2021 برای نسخه‌های پلی‌استیشن 5 و رایانه‌های شخصی این بازی منتشر شود.

نسخه‌ی اصلی Terminator: Resistance در حال حاضر برروی کنسول‌های پلی‌استیشن 4، اکس‌باکس وان و پلتفرم رایانه‌های شخصی در دسترس قرار دارد. شما می‌توانید نقد و برررسی این بازی را از طریق این لینک مطالعه بفرمایید.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید