شایعه: بازی Lord of the Rings در سال 2022 منتشر خواهد شد

23 آذر 1399 - 16:30
بازی Lord of the Rings

اخبار و شایعات پیرامون بازی Lord of the Rings، نشان‌دهنده‌ی آن هستند که این عنوان MMO و رایگان احتمالاً در سال 2022 میلادی در دسترس بازی‌بازان قرار خواهد گرفت.

به عبارتی دیگر، به‌واسطه‌ی خریداری شدن شرکت مادر اثلون گیمز (Athlon Games) یعنی لی‌او (Leyou) توسط شرکت متمول و چینی تنسنت (Tencent)، اسنادی از پرونده‌های مالی این شرکت منتشر شد که در بین آن‌ها می‌توان زمان عرضه‌ی بازی Lord of the Rings را مشاهده نمود. بر این اساس، ساخته‌ی این استودیو که نشر آن را شرکت آمازون (Amazon) برعهده دارد، احتمالاً در سال 2022 یا حتی 2023 منتشر و به صورت رایگان دردسترس بازی‌بازان قرار خواهد گرفت.

همچنین، طبق گزارش مرجع The Gamer، پرونده‌های مالی این شرکت نشان‌دهنده‌ی آن هستند که این عنوان در بازه‌ی زمانی بین سه‌ماهه‌ی آخر سال 2021 تا سه‌ماهه‌ی ابتدایی سال 2023 عرضه‌ خواهد شد. بنابراین، تحلیل‌گران اواسط این تاریخ‌ها را زمان مناسب و احتمالی برای رخ دادن این اتفاق قلمداد کرده‌اند. لازم به ذکر است که استودیوی اثلون برای اولین بار عنوان Lord of the Rings را حین امضای قرار داد با شرکت چینی میدل ارث پروداکشنز (Middle Earth Productions) در سال 2018 معرفی نمود، اما صحبتی در مورد ناشر این بازی در خارج از کشور چین به میان نیاورد. اما در ادامه و در سال 2019 میلادی، این شرکت طی بیانیه‌ای رسمی اعلام کرد که شرکت آمازون وظیفه‌ی نشر این بازی در سایر نقاط جهان را بر عهده خواهد داشت.

از طرفی دیگر، بحث‌ها در مورد کیفیت احتمالی این عنوان حتی بسیار مهم‌تر از تاریخ عرضه‌ی آن تلقی می‌شود؛ چراکه نه شرکت اثلون و نه آمازون سابقه‌ی چندانی در ساخت عناوین شاخص در دنیای بازی‌های ویدیویی ندارند. اما با توجه به وعده‌های داده شده، گویا قرار است که جدیدترین زیر مجموعه‌ی ارباب حلقه‌ها یک عنوان نسل نهمی و جالب توجه باشد که صحت آن را تنها گذشت زمان تایید خواهد کرد.

بازی MMO و رایگان Lord of the Rings، هم‌اکنون تحت توسعه قرار دارد.

برچسب‌ها: ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید