TGA 2020 | نسخه‌ی کارگردان Sea of Solitude برای نینتندو سوییچ معرفی شد

۲۱ آذر ۱۳۹۹ - ۰۳:۴۸
نسخه‌ی کارگردان Sea of Solitude

شرکت ناشر کوانتیک دریم (Quantic Dream) و استودیوی جو-می گیمز (Jo-Mei Games) از نسخه‌ی کارگردان بازی Sea of Solitude در جریان پیش‌نمایش مراسم Game Awards 2020 رونمایی کردند. همراه گیمفا باشید.

شخصیت اصلی این بازی، دختری به نام کی (Kay) است؛ ترس‌ها و تنهایی‌ها این دختر خود در قالب دیوها و موجودات خیالی ظاهر می‌شوند و شما باید به نبرد با این محلوقات در این بازی اکشن ماجراجویی بپردازید. عنوانی که پیشتر به‌طور انحصاری برروی نینتندو سوییچ عرضه شده بود و اکنون با تغییراتی نسخه‌ی کارگردان آن عرضه خواهد شد. از تغییرات این نسخه می‌توان به داستان بازنویسی شده‌ی آن، حضور صداپیشگان جدید، انیمیشن‌ها و کات‌سین‌های جدیدی اشاره کرد که قرار است تا تجربه‌ی کاملتری را در اختیار بازی‌باز قرار دهند.

دنیای بازی، دنیای زیبا و دردسرسازی است؛ جایی که هیچ چیز همانطور که به نظر می‌رسد، نیست. این جهان، مکانی غرق شده در زیر آب است و روشنایی آن در تاریکی‌هایش مخفی شده‌اند. هدف اصلی کی از ماجراجویی در این دنیا، غلبه بر ترس‌هایش است. این ماجراجویی با داستانی عمیقا احساسی به قلم کورنلیا گپرت (Cornelia Geppert) همراه شده است.

از مکانیزم‌های اصلی گیم‌پلی بازی می‌توان به جابجایی با قایق یا از طریق پیاده‌روی اشاره کرد. شما باید پازل‌های مختفی را حل کنید و با هیولاها روبرو شوید تا در نهایت به کی در راه پیدا کردن صلح درونی‌اش کمک کنید. سفر شما هرگز تکراری نخواهد شد چرا که جهان بازی، یک مکان دائما در حال تکامل است که با جلوه‌های بصری باشکوه تزیین شده و موسیقی مسحورکننده‌ای نیز آن را فرا گرفته است.

بازی Sea of Solitude: The Director’s Cut در تاریخ ۱۴ اسفند ۱۳۹۸ (۴ مارچ ۲۰۲۰) برروی نینتندو سوییج عرضه خواهد شد. شما می‌توانید نقد و بررسی این بازی را از اینجا مطالعه کنید.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید