گیفت کارت
گیفت کارت

TGA 2020 | بازی Just Cause Mobile معرفی شد

۲۱ آذر ۱۳۹۹ - ۰۶:۲۷

اسکوئر انیکس (Square Enix) در طی رویداد The Game Awards 2020 از بازی جدید Just Cause Mobile رونمایی کرد. این عنوان که قرار است سری Just Cause را به موبایل‌های هوشمند بیاورد، برای اولین بار شامل بخش چندنفره نیز می‌شود.

Just Cause Mobile یک بازی رایگان است که در آن بازی‌بازان می‌توانند به صورت Co-op با یکدیگر همکاری کرده و یا با دیگر بازی‌کنان به صورت رقابتی مبارزه کنند. این بازی که قرار است برروی تلفن‌های هوشمند اندروید و IOS منتشر شود، شما را در نقش اعضای گروه Firebrand program قرار داده و از شما می‌خواهد تا در محیط‌های جهان باز با اعضای سازمان Darkwater corporation نبرد کنید.

بخش چندنفره‌ی بازی که «Triple Threat» نام دارد، سه تیم ۱۰ نفره را در مقابل یکدیگر قرار می‌دهد. این حالت مشابه capture the base است و در آن باید پایگاه‌های مختلف را به کنترل خود درآورید. همچنین بازی دارای یک سیستم clan است که کمک می‌کند تا بازی‌بازان بتوانند تیم‌های خود را تشکیل دهند. البته باید اعلام کنیم که بازی‌بازان قادر به استفاده از وسایل نقلیه‌ی مختلف نیز خواهند بود.

علاوه بر این، Just Cause Mobile شامل ماموریت‌های چهار نفره‌ی Co-op نیز می‌شود که در آن‌ها باید با دسته‌های بزرگ دشمنان مقابله کنید. در نهایت بد نیست به بخش Challenge Mode نیز اشاره کنیم. این بخش دارای چالش‌های متعددی در بخش‌هایی مانند تخریب، مسابقات و موارد دیگر است که براساس عملکرد بازی‌بازان، به آن‌ها امتیاز می‌دهد.

بازی Just Cause Mobile به زودی راهی تلفن‌های هوشمند اندروید و IOS خواهد شد.

دانلود با کیفیت ۴۸۰P | دانلود با کیفیت ۷۲۰P | دانلود با کیفیت ۱۰۸۰P

1
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید