فصل اول Call of Duty: Black Ops Cold War با تاخیر عرضه خواهد شد

۱۷ آذر ۱۳۹۹ - ۱۴:۰۰

بازی Call of Duty: Black Ops Cold War در زمان عرضه رکورد فروش دیجیتالی این سری محبوب را به نام خود ثبت کرد و با توجه به مدل سرویس محور استفاده شده در این بازی، انتظار داریم موفقیت تجاری این عنوان همچنان ادامه داشته باشد. با این حال، با نزدیک شدن به زمان انتشار اولین فصل از بازی Call of Duty: Black Ops Cold War، شرکت اکتیویژن (Activision) اعلام کرده است که محتوای جدید این عنوان کمی دیرتر از زمان اعلام شده در اختیار هواداران قرار خواهد گرفت.

براساس اطلاعات منتشر شده، فصل اول بازی Call of Duty: Black Ops Cold War کهبرای عرضه در تاریخ ۲۰ آذر ماه (۱۰ دسامبر) برنامه‌ریزی شده بود، با حدود یک هفته تاخیر در تاریخ ۲۶ آذر ماه سال جاری (۱۶ دسامبر سال ۲۰۲۰ میلادی) منتشر خواهد شد. فصل اول بازی که از آن با عنوان «بزرگ‌ترین به‌روزرسان رایگان سری Black Ops» یاد شده است، بازی Call of Duty: Black Ops Cold War را با حالت بتل رویال و محبوب Warzone هماهنگ کرده و یک نقشه و حالت جدید را نیز به بخش Warzone اضافه کرده است. علاوه بر این، حالت دو در مقابل دو در بخش Gunfight، چندین نقشه‌ی جدید، حالت زامبی و چالش‌های مختلفی نیز در اختیار بازی‌بازان قرار خواهد گرفت.

بازی Call of Duty: Black Ops Cold War در حال حاضر برروی کنسول‌های اکس‌باکس وان، اکس‌باکس سری اکس و اس، پلی‌استیشن ۴، پلی‌استیشن ۵ و پلتفرم رایانه‌های شخصی در دسترس قرار دارد.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید