تصاویر جدیدی از بازی Kena: Bridge Of Spirits منتشر شد

12 آذر 1399 - 13:00

بازی Kena: Bridge Of Spirits ابتدا به عنوان بازی هنگام عرضه‌ی پلی‌استیشن ۵ معرفی شده بود؛ اما تا سال ۲۰۲۱ تاخیر خورد. به تازگی توسعه‌دهندگان تصمیم به انتشار تصاویری از محیط بازی گرفته‌اند که در ادامه می‌توانید آن‌ها را تماشا کنید.

هنگام مشخص شدن بازی‌های هنگام عرضه‌ی پلی‌استیشن ۵، نام بازی Kena: Bridge Of Spirits هم اعلام شد. اما پس از مدتی و با تصمیم توسعه‌دهندگان، عرضه‌ی این عنوان تا سال ۲۰۲۱ به تعویق افتاد. در طی این مدت اخبار متفاوتی از بازی به گوش رسیدند و طرفداران را همچنان امیدوار نگه داشتند.

به تازگی استودیو امبر لب (Ember Lab) تصاویری از محیط بازی را به اشتراک گذاشته است. فعلا نمی‌دانیم که این تصاویر داخل بازی هستند یا روی چه پلتفرمی ثبت شده‌اند. اما به هرحال با تصاویر زیبایی روبه‌رو هستیم. در بعضی از این تصاویر، شخصیت اصلی بازی در حالت مبارزه دیده می‌شود و در برخی دیگر محیط‌ زیبای بازی به نمایش درآمده است. در ادامه می‌توانید این تصاویر را مشاهده کنید:

بازی Kena: Bridge Of Spirits در سه ماهه‌ی نخست سال ۲۰۲۱ میلادی برای پلتفرم رایانه‌ها شخصی و کنسول‌های پلی‌استیشن ۴ و ۵ عرضه خواهد شد.

Moein MM2

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید