بازی Farlight 84 به‌زودی عرضه خواهد شد

۸ آذر ۱۳۹۹ - ۱۴:۳۰

شرکت میرکل گیمز (Miracle Games) که در گذشته به معرفی بازی Farlight 84 پرداخته بود، امروز اطلاعات جدیدی را از آن در دسترس قرار داد. ضمنا جهت آشنایی بیشتر بازی‌بازان، ویدئویی از این اثر در دسترس قرار گرفته است که در ادامه می‌توانید شاهد آن باشید.

در سال‌های اخیر عناوین بتل رویال نقش موثری در سرگرم شدن بازی‌بازان داشته است و نباید آن‌ها را انکار کرد. در این بین بازی‌هایی مانند PUBG و Fortnite توانستند به محبوبیت فراوانی برسند و عده‌ی فراوانی از بازی‌بازان را به خود جذب کنند. حال سایر استودیوها در تلاش هستند تا با توسعه‌ی عناوین خودشان، رقیب سرسختی برای این آثار به حساب بیایند؛ اتفاقی که ممکن است برای بازی Farlight 84 رخ دهد و بسیاری از منتقدان نیز این قضیه را پیش‌بینی می‌کنند. این بازی قرار است در تاریخی نامشخص از سال ۲۰۲۱ میلادی برروی پلتفرم رایانه‌های شخصی و سیستم عامل‌های اندروید و iOS در دسترس قرار گیرد. ضمنا شایعاتی در خصوص نسخه‌ی کنسولی آن هم به گوش می‌رسد که باید دید تا چه اندازه صحت خواهد داشت.

مانند دیگر عناوین بتل رویال، در Farlight 84 نیز باید با شخصیت خود همراه شده و روی نقشه‌ای پهناور قرار بگیرید. سپس باید از سلاح‌ها و آیتم‌های ویژه‌ای که پیدا می‌کنید، نهایت استفاده را برده و به آخرین بازیکن روی نقشه تبدیل شوید تا ضمن دریافت پاداش‌های متنوع، سطحتان را افزایش دهید. از ویژگی‌های برجسته‌ی این بازی باید به امکان شخصیت‌سازی کاراکترتان اشاره داشت. البته یکی از تفاوت‌های این عنوان نسبت به سایر بازی‌ها را باید اول شخص بودن آن به حساب آورد.

بخش‌های گوناگونی در بازی Farlight 84 دیده می‌شود. علاوه بر قسمت اصلی، در یکی دیگر از حالت‌ها باید با زامبی‌ها مبارزه کرده و آن‌ها را یکی پس از دیگری شکست دهید. فراموش نکنید که برای شروع هر نبرد تنها به ۴۰ بازی‌باز نیاز خواهد بود. ضمنا وسایل نقلیه هم در دسترس شما قرار می‌گیرد که به وسیله‌ی آن‌ها بتوانید با سرعت بیشتری به مقصد برسید. در مجموع بازی از گیم‌پلی خوبی برخوردار بوده و طراحی محیط آن به خوبی صورت گرفته است.

انتظار می‌رود که تاریخ دقیق انتشار بازی Farlight 84 تا چند روز دیگر تعیین شود. در پایان می‌توانید نسبت به تماشا و دریافت ویدئویی از این اثر اقدام نمایید.

دریافت ویدئو با کیفیت ۴۸۰P
دریافت ویدئو با کیفیت ۷۲۰P
دریافت ویدئو با کیفیت ۱۰۸۰P

2
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید