گیفت کارت
گیفت کارت
گیفت کارت 98

تریلر جدیدی از Hitman 3 با محوریت معرفی منطقه‌ی Chongqing منتشر شد

استودیوی آی‌او اینتراکتیو (IO Interactive) به‌تازگی تریلر جدیدی از بازی Hitman 3 را منتشر کرده است. در این تریلر، منطقه‌ی Chongqing از کشور چین نمایش داده می‌شود.

آی‌او اینتراکتیو در توضیحاتی که اخیراً ارائه داده، منطقه‌ی Chongqing در بازی Hitman 3 را مملو از مغازه‌های مختلف توصیف کرده است که همگی در کوچه‌ها و معابر باریک قرار گرفته‌اند و رازهای زیادی در مسیر آن‌ها قرار دارد. علاوه بر این، این استودیو‌ مواردی را در آخرین نسخه‌ی موتور Glacier بهبود داده است که از جمله‌ی آن‌ها می‌توان به بازتاب بهتر، کیفیت بهتر نور، انیمیشن و هوش مصنوعی اشاره کرد. منطقه‌ی Chongqing به طور خاص”جلوه‌های کامل آب همراه با جزئیاتی مانند برخورد قطره‌های باران برروی مامور ۴۷ و خیس شدن لباس هایش را به همراه خواهد داشت.

موتور ارتقا یافته‌ی Glacier به توسعه‌دهندگان اجازه داده است تا محیط‌ها را با NPCهای بیشتری پر کنند. به عنوان مثال، در مرحله‌ی دبی بازی Hitman 3 حدود سیصد NPC حضور دارند. تمام پیشرفت‌هایی که آی‌او اینتراکتیو برروی موتور خود ایجاد کرده است، در همه‌ی محیط‌های دو بازی اول  که در Hitman 3 قابل بازی هستند،  اعمال خواهد شد.

علاوه بر این موارد، استودیوی سازنده تایید کرده است که بازی Hitman 3 برروی کنسول‌های اکس‌باکس سری اکس و پلی‌استیشن ۵ با رزولوشن ۴K و نرخ ۶۰ فریم بر ثانیه با پشتیبانی HDR اجرا خواهند شد. در ادامه می‌توانید تریلر جدید منتشر شده از این بازی با محوریت نمایش منطقه‌ی Chongqing را مشاهده کنید.

دریافت تریلر با کیفیت ۴۸۰P | دریافت تریلر با کیفیت ۷۲۰P | دریافت تریلر با کیفیت ۱۰۸۰P

0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

گیفتی