گیفت کارت
گیفت کارت
گیفت کارت 98

به‌روزرسانی ۱٫۴٫۲ بازی Extreme Golf منتشر شد

Android ، iOS ، اخبار بازی ۴ آذر ۱۳۹۹ - ۱۲:۰۰

استودیوی سازنده‌ی Extreme Golf همان‌طور که در گذشته گفته بود، امروز به‌روزرسانی تازه‌ی این بازی را در اختیار هواداران قرار داد که با محتویات فراوانی هم همراه است. در ادامه می‌توانید شاهد جزئیات تکمیلی مربوط به این خبر باشید.

Extreme Golf از سری عناوین جذاب به سبک ورزشی است که تجربه‌ی منحصربه‌فردی از بازی گلف را به بازی‌بازان ارائه می‌کند. همه چیز در این بازی جذاب مانند سایر عناوین گلف است، اما تفاوت‌هایی مانند بخش‌های بیشتر در آن به چشم می‌خورد وبازی‌بازان خیلی سریع به آن‌ها پی خواهند برد. گفتنی است که بخش چند نفره‌ای هم در این اثر به چشم می‌خورد که قادر هستید تا آن را با دوستان و یا دیگر بازی‌بازان از سایر نقاط جهان تجربه نمایید. قوانین فیزیکی نیز در این اثر به خوبی رعایت شده است و مشکلی از این بابت به چشم نمی‌خورد. پس در صورتی که از علاقه‌مندان به این بازی‌ها هستید، Extreme Golf را به هیچ عنوان از دست ندهید.

در به‌روزرسانی ۱٫۴٫۲ بازی Extreme Golf، توپ‌ها و مسابقات تازه‌ای مشاهده می‌شود که بی شک به جذابیت‌های آن اضافه خواهد کرد. تورنمنت گفته شده باز هم به صورت آنلاین بوده و تیم سازنده زمان زیادی را برای توسعه‌ی آن صرف کرده است. یکی از برجسته‌ترین توپ‌های اضافه شده هم Dragon نام دارد که پس از کمی تلاش در بازی و پیشروی خوب، قادر به دریافتش خواهید بود.

سطح جدیدی در بازی Extreme Golf به نام Rookie 3 به وجود آمده است و بازی‌بازان با توجه به مهارتی که دارند، در آن قرار خواهند گرفت. ضمنا اکثر باگ‌ها و نواقص گزارش شده توسط تیم سازنده رفع شده است تا همه چیز برای تجربه‌ی ورزش گلف آماده باشد.

بازی Extreme Golf هم‌اکنون برروی گوشی‌های هوشمند و به طور دقیق‌تر سیستم عامل‌های اندروید و iOS در دسترس قرار دارد. اگر به تجربه‌ی این عنوان علاقه‌مند هستید، می‌توانید آن را از طریق فروشگاه گوگل پلی (Google Play Store) و یا اپ استور (App Store) تجربه و دریافت نمایید. Extreme Golf رایگان است، اما پرداخت درون برنامه‌ای دارد.

0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

گیفتی