بازی Hard Crisis برای گوشی‌های هوشمند عرضه شد

۳ آذر ۱۳۹۹ - ۰۹:۳۰

Hard Crisis یکی از عناوین جالب و مورد انتظار برای گوشی‌های هوشمند بود که بالاخره امروز در دسترس قرار گرفت. در ادامه می‌توانید شاهد جزئیاتی در خصوص این بازی باشید.

Hard Crisis از سری آثار در سبک‌های ماجراجویی، داستان محور و بقا است که به نقل از تیم سازنده، هیجان فراوانی در آن وجود دارد و این قضیه به بازی‌بازان نیز منتقل خواهد شد. شما در این بازی هدایت یک شخصیت کنجکاو و دوست داشتنی را به دست می‌گیرید که همیشه رویای تبدیل شدن به فضانوردی شناخته شده را در سر می‌پروراند. او سرانجام به این مهم دست می‌یابد و به یکی از ستارگان سفر می‌کند تا تحقیقات خود را پیرامون آن آغاز کند. البته همه چیز در این ستاره مطابق انتظار پیش نمی‌رود و وقایع عجیبی هم در آن رخ می‌دهد که بازی‌بازان را شگفت‌زده می‌کند. بنابراین در صورتی که از علاقه‌مندان به ژانرهای گفته شده هستید، Hard Crisis را به هیچ وجه از دست ندهید.

فراموش نکنید که در سفر خود تنها نیستید و گروهی از فضانوردان ماهر نیز شما را همراهی خواهند کرد. این قضیه باعث می‌شود تا در مواقع لازم از آن‌ها کمک بگیرید و پیشروی بهتر و سریع‌تری داشته باشید. بازی از گرافیک ساده و پیکسلی برخوردار است و بازی‌بازان با تجربه‌ی آن، آثار کلاسیک و قدیمی را به یاد خواهند آورد. گیم‌پلی این اثر هم محتوایی چند ساعته دارد و رمز و رازهای فراوان موجود در آن را هم نباید نادیده گرفت. در جریان بازی هم گزینه‌هایی پیش روی شما قرار می‌گیرد و برای نجات جان خود و دوستانتان باید انتخاب‌های درستی داشته باشید. پس نتییجه می‌گیریم که سرنوشت داستان این عنوان کاملا به شما بستگی دارد.

تیم سازنده‌ی Hard Crisis سعی داشته است تا از آثاری در این سبک نظیر No Man`s Sky و یا Outer Wilds الگو بگیرد؛ هر چند که این عناوین به هیچ وجه با هم قابل مقایسه نیستند. بازی Hard Crisis هم‌اکنون برروی سیستم عامل‌های اندروید و iOS در دسترس قرار دارد و بازی‌بازان به راحتی می‌توانند آن را تجربه و دریافت نمایند. البته نسخه‌ی Premium این اثر نیز وجود دارد که به شما امکان می‌دهد تا به تجهیزات بسیار بیشتری دسترسی داشته باشید. نسخه‌ی ذکر شده با قیمت ۱٫۷۹ دلار به فروش می‌رسد.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید