به‌روزرسان بعدی بازی Mario Kart Tour محتویات جدیدی را به بازی خواهد افزود

Android ، iOS ، Nintendo Switch ، SmartPhones ، اخبار ، اخبار بازی ۲۴ مرداد ۱۳۹۹ - ۲۳:۴۵

به تازگی شرکت نینتندو در خبری رسمی اعلام نمود که بازی مسابقه‌ای Mario Kart Tour به زودی یک به‌روزرسان رایگان دریافت خواهد کرد که در آن دو شخصیت قابل بازی جدید، یک مسیر مسابقه‌ای متفاوت و منحصر به فرد به همراه محتویات زیادی برای رویداد Pirate Tour از جمله بازگشت باس‌فایت مشهور بازی Super Mario 64 به این عنوان افزوده خواهند شد.

با توجه به اطلاعات و بیانیه‌های مختلف شرکت نینتندو به نظر می‌رسد که عناوین این کمپانی برروی پلتفرم گوشی‌های هوشمند و کنسول نینتندو سوییچ، این ماه محتویات بسیار زیادی دریافت خواهند کرد تا همه‌ی آن‌ها به کیفیت محتوایی بسیار بالایی برسند؛ به طور مثال عنوان Fire Emblem Heroes به تازگی شخصیت‌های جدیدی را دریافت نموده است. حال با اعلام رسمی شرکت نینتندو مشخص شد که بازی مسابقه‌ای Mario Kart Tour نیز در آینده‌ای نزدیک محتویات جدیدی از جمله شخصیت Bowser Jr. به همراه یک آیتم تزیینی مربوط به دزدان دریایی و بازگشت باس فایت عنوان Super Mario 64 یعنی King Bob-Omb را دریافت خواهد کرد.

 علاوه بر موارد ذکر شده می‌توان به رویداد Pirate Tour و محتویات جدید آن اشاره داشت که تا تاریخ ۴ شهریور ماه ۱۳۹۹ (۲۵ آگست ۲۰۲۰ میلادی) ادامه دارد و در اولین هفته‌ی خود میزبان King Bob-Omb به همراه یک آیتم ثانویه‌ی ویژه به نام Giga Bob-omb خواهد بود. هر دو شخصیت جدید نام برده شده به همراه گلایدر و کارت جدیدی به بازی افزوده می‌شوند و در کنار آن‌ها یک آیتم با زمان محدود از نقشه‌ی Airship Fortress بازی Mario Kart DS به این رویداد اضافه خواهد شد.

 همچنین در آینده‌ی دورتر شخصیت Dry Bones به عنوان یک مسابقه‌دهنده به این بازی خواهد آمد. علاوه بر این شخصیت، کارت Bullet Blaster و گلایدر Piston هم از طریق انجام دادن ماموریت‌های رویداد Pirate Tour به دست می‌آیند. شرکت نینتندو در اعلامیه‌ی خود اظهار داشت که افرادی که Gold Pass بازی را خریداری کرده‌اند نیز می‌توانند به موارد تزئینی جدیدی دسترسی داشته باشند.

از آن جایی که عنوان مسابقه‌ای Mario Kart Tour با پوشش‌های عجیب و غریب شخصیت‌هایش شناخته می‌شود، رویدادی تحت عنوان Wild West Tour برای به دست آوردن لباس منحصر به فرد Cowboy Wario برای بازی‌بازان در نظر گرفته شده است. همچنین طرفداران نسخه‌ی گوشی‌های هوشمند این بازی می‌توانند منتظر حضور شخصیت‌ها و آیتم‌های مختلف از دنیای Dr. Mario باشند.

12345678910(3 رای, میانگین آرا 9٫67 از 10 )
Loading...

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید