بازی The Spirit of the Samurai معرفی شد

۲۷ آبان ۱۳۹۹ - ۲۳:۳۰

شرکت دیجیتال مایند (Digital Mind) امروز در خبر خوبی به معرفی بازی The Spirit of the Samurai پرداخت و اطلاعات اندکی از آن را در دسترس قرار داد. همچنین به منظور آشنایی بیشتر بازی‌بازان، نخستین تریلر هم از این عنوان منتشر شده است که در ادامه می‌توانید شاهد آن باشید.

شاید استودیوی دیجیتال مایند برای بسیاری از بازی‌بازان ناشناخته باشد. این استودیو کار خود را در سال ۲۰۰۱ میلادی آغاز کرد و تا به حال هم عناوین قابل قبولی را در اختیار بازی‌بازان قرار داده است. حال به نظر می‌رسد که The Spirit of the Samurai بزرگ‌ترین پروژه‌ی آن‌ها است و باید دید که در این خصوص چه عملکردی را از خود به جای خواهند گذاشت. این عنوان از سری آثار پلتفرمر و ماجراجویی است که در آن قادر به انتخاب سه شخصیت هستید. البته کاراکتر اصلی این بازی یک سامورایی است و در واقع رهبری دیگر افراد قابل انتخاب را به عهده دارد. بازی از انیمیشن‌ها و صحنه‌های هیجان انگیز فراوانی برخوردار است و به نظر می‌رسد که بازی‌بازان زیادی را به خود جذب کند. ضمنا تیم سازنده وعده‌ی ارائه‌ی یک داستان بی نظیر را داده‌اند که باید دید آیا به موفقیت خواهند رسید یا خیر.

جهان بازی The Spirit of the Samurai تاریک و رازآلود است و طبیعی است که جزئیات فراوانی هم در آن یافت شود. بازی از مراحل متنوعی هم تشکیل شده است که شاید تعداد آن‌ها زیاد نباشد. بنابراین سازندگان قول داده‌اند که در آینده به‌روزرسانی‌هایی را هم برای آن در دسترس قرار دهند. سیتم مبارزات این اثر بسیار جالب توجه است و در آن قادر هستید تا از قدرت‌های جادویی عجیبی هم بهره ببرید. پس در صورتی که از علاقه‌مندان به سبک‌های گفته شده هستید، The Spirit of the Samurai می‌تواند انتخاب نسبتا مناسبی برای شما به حساب بیاید.

بازی The Spirit of the Samurai قرار در ماه دسامبر سال ۲۰۲۱ میلادی برروی پلتفرم رایانه‌های شخصی در دسترس قرار گیرد. بنابراین زمان زیادی تا عرضه‌ی این عنوان باقی مانده است و باید منتظ اخبار بیشتری از سوی تیم سازنده در روزها و ماه‌های پیش رو باشیم. در خصوص انتشار نسخه‌ی کنسولی این اثر نیز هنوز اطلاعاتی به دست بازی‌بازان نرسیده است و این اتفاق فعلا در هاله‌ای از ابهام قرار دارد. در پایان می‌توانید اولین ویدئوی مربوط به The Spirit of the Samurai را تماشا و دریافت کنید.

دریافت ویدئو با کیفیت ۴۸۰P
دریافت ویدئو با کیفیت ۷۲۰P
دریافت ویدئو با کیفیت ۱۰۸۰P

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید