یک ماجراجویی دلچسب | نقدها و نمرات بازی Sackboy: A Big Adventure منتشر شد

۲۱ آبان ۱۳۹۹ - ۲۳:۳۰

سک‌بوی (Sackboy)، قهرمان نمادین پلی‌استیشن، این بار با یک پلتفرمینگ سه‌بعدی جذاب بازگشته است که قرار است علاوه بر شلوغ‌تر کردن لاین‌آپ عرضه‌ی پلی‌استیشن ۵، استفاده‌های جالبی از کنترلر دوال‌سنس داشته باشد.

Sackboy: A Big Adventure یکی از عناوین هنگام عرضه‌ی پلی‌استیشن ۵ است که توسط سومو دیجیتال (Sumo Digital) توسعه یافته است و به عنوان بخشی از فرنچایز LittleBigPlanet، قرار است این بار ماجراجویی‌های سک‌بوی را در غالب سه‌بعدی به جای ۲٫۵ بعدی مرسوم ارائه دهد. برای این ماجراجویی می‌توانید تک‌نفره کار کنید یا با دوستان خود در بخش کوآپ بسیار سرگرم‌کننده‌ی بازی همراه شوید. این بازی قرار است که استفاده‌های جالبی از کنترلر دوال‌سنس و قابلیت‌های Haptic Feedback و Adaptive Triggers داشته باشد. البته اگر این ویژگی‌ها به نظر شما چندان مهم نیستند، همچنان می‌توانید بازی را برروی پلی‌استیشن ۴ هم تجربه کنید و مانند Marvel’s Spider-Man: Miles Morales، این بازی هم برروی هر دو کنسول سونی عرضه خواهد شد. در ادامه بدون معطلی به سراغ نقدها و نمرات این بازی می‌رویم.

SpazioGames 8.1/10

Sackboy: A Big Adventure یک پلتفرمینگ هوشمندانه و رنگارنگ است که با لحظات سرگرم‌کننده پر شده است و همزمان به ریشه‌های LittleBigPlanet وفادار می‌ماند.

Eurogamer Italy 8/10

Sackboy: A Big Adventure آرام آغاز می‌شود، اما ناگهان بازی دیوانه‌وار می‌شود و ترکیب دلچسبی از موسیقی، هنر و چالش را ارائه می‌دهد که برای گروه مخاطب آن عالی است.

TheGamer 7/10

Sackboy: A Big Adventure یک بازی پلتفرمینگ خوب و بامزه است که متاسفانه فاقد خلاقیت کافی است و این برای عنوانی که بخشی از فرنچایز LittleBigPlanet است اصلا خوب نیست. با این وجود اگر به دنبال یک بازی خانوادگی خوب برای پلی‌استیشن ۵ هستید، نباید Sackboy: A Big Adventure را از دست بدهید.

TheSixthAxis 7/10

Sackboy: A Big Adventure شاید در ابتدا خوب نباشد و شروع کندی داشته باشد و بیشتر مانند بازتابی توخالی از فرنچایز اصلی آن به نظر برسد، اما کم کم المان‌های پلتفرمینگ سه‌بعدی بازی معرفی می‌شوند و المان‌های قبلی ترکیب می‌شوند تا تجربه‌ی خوبی را ارائه دهند. اما تا رسیدن به این تجربه‌ی خوب کمی طول می‌کشد.

میانگین نمرات بازی در وبسایت متاکریتیک

بازی Sackboy: A Big Adventure فردا برروی پلی‌استیشن ۵ و پلی‌استیشن ۴ عرضه خواهد شد.

2
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید