تریلر هنگام عرضه‌ی بازی Observer: System Redux منتشر شد

۲۰ آبان ۱۳۹۹ - ۱۹:۳۰

استودیوی بلوبر تیم (Bloober Team) به‌تازگی تریلر هنگام عرضه‌ی بازی Observer: System Redux را منتشر کرده است. در ادامه با گیمفا همراه باشید.

بازی  Observer: System Redux عنوانی در سبک ترس روان‌شناختی است که در حقیقت نسخه‌ی ارتقا یافته و نسل بعدی عنوان Observer محسوب می‌گردد و در آن علاوه بر بهبودهای گرافیکی شاهد یک گیم‌پلی گسترش یافته، مکانیزم‌ها، رازهای جدید و یک بخش مخفی‌کاری بازسازی شده هستیم. همچنین این بازی از رزولوشن ۴K، بافت‌های ارتقا یافته، مدل‌ها، افکت‌ها و انیمیشن‌های جدید نیز پشتیبانی می‌کند.

وقایع بازی Observer: System Redux در سال ۲۰۸۴ میلادی و در یک دنیای سایبرپانکی جریان دارد و بازی‌بازان نقش یک کارآگاه ویژه را برعهده دارند. بازی‌بازان با استفاده از دستگاهی به نام Dream Eater می‌توانند وارد ذهن مردگان شوند و ترس‌ها و آخرین لحظات زندگی آن‌ها را ببینند. در این راه بایدبه دنبال سرنخ‌هایی برای پیدا کردن یک قاتل فراری بگردید.

در ادامه می‌توانید تریلر هنگام انتشار بازی Observer: System Redux را مشاهده کنید.

دریافت تریلر با کیفیت ۴۸۰P | دریافت تریلر با کیفیت ۷۲۰P | دریافت تریلر با کیفیت ۱۰۸۰P

بازی Observer: System Redux هم‌اکنون برروی کنسول‌های اکس‌باکس سری اکس، اکس‌باکس سری اس و پلتفرم رایانه‌های شخصی در دسترس قرار دارد. این بازی در تاریخ ۲۲ آبان ۱۳۹۹ (۱۲ نوامبر ۲۰۲۰) برروی پلی‌استیشن ۵ عرضه خواهد شد.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید