تریلری از داستان بازی In Sound Mind منتشر شد

۱۲ آبان ۱۳۹۹ - ۱۰:۰۰

شرکت مودوس گیمز (Modus Games) که در گذشته به معرفی بازی In Sound Mind برروی پلتفرم‌های مختلف پرداخته بود، امروز دست به عرضه‌ی ویدئویی از آن زد که شاید برای بازی‌بازان جالب توجه باشد. در ادامه با ما همراه باشید تا نگاهی به اطلاعات تکمیلی و این تریلر داشته باشیم.

In Sound Mind از سری عناوین اول شخص، ترسناک و ماجراجویی است که در آن باید کنترل شخصیتی عجیب و کنجکاو را به دست گرفته و به جهانی مملو از موجودات و باس‌های قدرتمند وارد شوید. با وجود این افراد، بزرگ‌ترین دشمن این کاراکتر ذهنش است و باید با گذشته‌ی تاریک و تلخ خود کنار بیاید. علاوه‌بر انجام مبارزات، شما باید به فعالیت‌های دیگری نظیر حل پازل‌ها در مناطق رازآلود نیز پرداخته و لحظات هیجان انگیزی را به ارمغان آورید. گفتنی است که دو استودیوی وی کریت استاف (We Create Stuff) و مودوس گیمز به ترتیب وظیفه‌ی ساخت و عرضه‌ی آن را به عهده دارند. تیم سازنده‌ی این بازی سابقه‌ی ساخت دیگر عناوین محبوب نظیر Nightmare House 2  را هم در کارنامه دارد.

از دیگر خصوصیات موجود در In Sound Mind باید به تنوع بالای سلاح‌ها، موسیقی‌های شنیدنی و دلهره‌آور و همچنین وقوع صحنه‌های غیرمنتظره اشاره داشت که بی شک به جذابیت‌های این عنوان اضافه کرده‌اند. بنابراین اگر شما هم از علاقه‌مندان به سبک‌های ذکر شده هستید، این اثر را به هیچ وجه از دست ندهید. این بازی ابتدا در مراسم Gamescom 2020 معرفی شد که برای تماشای تریلری از آن می‌توانید به این نشانی مراجعه کنید.

امروز ویدئویی از داستان In Sound Mind در دسترس قرار گرفت که به شخصیت Desmond اشاره دارد. وی که قهرمان بازی به حساب می‌آید، برای انجام تحقیقات خود به شهر Milton سفر می‌کند؛ غافل از این که وقایع تلخی و هیجان انگیز زیادی برایش رخ خواهد داد. در پایان قادر خواهید بود که نسبت به تماشا و دریافت این تریلر اقدام نمایید. بازی In Sound Mind در تاریخی نامشخص از سال ۲۰۲۱ میلادی برروی پلتفرم رایانه‌های شخصی و کنسول‌های پلی‌استیشن ۵ و اکس‌باکس سری اکس در دسترس قرار خواهد گرفت. دموی نسخه‌ی رایانه‌های شخصی این عنوان هم‌اکنون به صورت رایگان قابل بازی است و شما می‌توانید با تجربه‌ی آن، اطلاعات خوبی را از نسخه‌ی اصلی کسب کنید.

دریافت ویدئو با کیفیت ۴۸۰P

دریافت ویدئو با کیفیت ۷۲۰P

دریافت ویدئو با کیفیت ۱۰۸۰P

1
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید