کوتاه و نسبتا آسان | نقدها و نمرات بازی Dustoff Z

۹ آبان ۱۳۹۹ - ۱۴:۳۰

تنها چند روز از عرضه‌ی بازی Dustoff Z برروی کنسول‌های اکس‌باکس وان و نینتندو سوییچ می‌گذرد و تا این لحظه نقدهای متفاوتی در خصوص آن در دسترس قرار گرفته است. در همین راستا، در ادامه با ما همراه باشید تا نگاهی به نقدها و نمرات این اثر داشته باشیم.

Dustoff Z عنوانی در سبک‌های اکشن، تیراندازی و Shoot-‘Em-Up است که در آن باید سلاح‌ها و آیتم‌های دلخواهتان را برداشته و با سیل عظیمی از دشمنان و هیولاهای عجیب و غریب مبارزه کنید. در طی بازی هم چالش‌های فراوانی جلوی رویتان سبز می‌شود و حل کردن آن‌ها برای عبور از هر مرحله الزامی خواهد بود. همچنین حالتی در بازی وجود دارد که اگر آن را فعال کنید، شاهد تغییرات آب و هوایی در جهان آن خواهید بود. پس در صورتی که از علاقه‌مندان به این آثار هستید، شاید Dustoff Z انتخاب خوبی برای شما باشد.

لازم به ذکر است که دو شرکت اینویکتس (Invictus) و زردکیس (Zordix) به ترتیب وطیفه‌ی توسعه و نشر آن را به عهده داشته‌اند. ضمنا هیچ بخش آنلاین و چند نفره‌ای در این بازی به چشم نمی‌خورد و تمام قسمت‌ها را باید به صورت آفلاین و انفرادی طی کنید. از این نکات که رد شویم، امروز منتقدان نام آشنای حوزه‌ی بازی‌های ویدئویی نقدها و نمرات خودشان را پیرامون Dustoff Z در دسترس قرار داده‌اند که برای مطالعه‌ی آن‌ها، در ادامه با گیمفا همراه باشید.

VIDEO CHUMS 8/10

عناوین کوچکی که این روزها در دسترس بازی‌بازان قرار می‌گیرند، تنوع کمی دارند و شاید این قضیه برای عده‌ی زیادی خوشایند نباشد. حال تنوع جالبی در Dustoff Z به چشم می‌خورد و گیم‌پلی آن باعث شده است که در آینده برای تجربه‌‌اش دلتنگ شویم. در پایان هر ماموریت پاداش‌هایی به شما داده می‌شود و فراموش نکنید که دریافت آن برای موفقیت‌های آینده ضروری خواهد بود.

TheXboxHub 7/10

اگر برای چند روز می‌خواهید سرگرم شوید و به دنبال یک بازی ویدئویی برروی کنسول اکس‌باکس وان خود هستید، Dustoff Z می‌تواند انتخاب جذابی به حساب بیاید. نحوه‌ی تیراندازی این بازی مشکلاتی دارد که قابل رفع هم هستند و امیدواریم که تیم سازنده به سرعت در این زمینه اقدام کند. در مجموع انتظار یک اثر خارق‌العاده را از Dustoff Z نداشته باشید.

FINGER GUNS 6/10

اگر به دنبال یک بازی در حد و اندازه‌ی آثار موبایلی برروی کنسول خود هستید، Dustoff Z برایتان بامزه خواهد بود. این بازی آرکید دارای بخش‌هایی برای شخصی‌سازی است و علاوه‌بر آن، تنوع نسبتا خوبی در سلاح‌های آن دیده می‌شود. فراموش نکنید که همه چیز در این عنوان بسیار ساده است و نباید انتظار بیش از حدی از آن داشت.

GameSpew 6/10

شاید Dustoff Z برای علاقه‌مندان به آثار اکشن و تیراندازی ارزشمند باشد و آن‌ها بتوانند حداقل چند ساعت با این بازی سرگرم شوند. تصاویر هنری و محیط این بازی دوست داشتنی است و ما را به یاد عناوین قدیمی و خاطره انگیز می‌اندازد. متاسفانه بازی در اکثر بخش‌ها بسیار ساده است وبازی‌بازان را آن‌طور که باید و شاید به چالش نمی‌کشد. Dustoff Z به بازی‌های موبایلی شباهت زیادی دارد و بهتر بود که برای سیستم عامل‌های اندروید و iOS در دسترس قرار گیرد.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید