بازی Young Souls سال آینده برروی استیدیا منتشر خواهد شد

۵ آبان ۱۳۹۹ - ۱۲:۳۰

استودیوی د آرکید کرو (The Arcade Crew) که در گذشته به معرفی بازی Young Souls پرداخته بود، امروز اطلاعاتی را از عرضه‌ی آن در دسترس قرار داد. همچنین ویدئویی از این بازی منتشر شده است که در ادامه می‌توانید شاهد آن باشید.

Young Souls از سری عناوین نقش‌آفرینی و اکشن به صورت آنلاین و دو نفره است که در آن باید کنترل یکی از شخصیت‌های جن (Jenn) و تریستن (Tristan) را به دست گرفته و با استفاده از سلاح‌هایی که دارید، وارد جهانی عجیب بشوید. موجودات این جهان قصد از بین بردن انسان‌ها را دارند و شما باید با هوش و درایت خود، هر یک از آن‌ها را از بین ببرید تا نزد مردم تبدیل به قهرمانی بی بدیل شوید. بازی از لحاظ سلاح‌ها و حالت‌ها تنوع نسبتا خوبی دارد و این قضیه مورد استقبال بازی‌بازان و به خصوص سبک‌های گفته شده قرار خواهد گرفت. امکان شخصی‌سازی هم برای افراد فراهم است و از دیگر ویژگی‌های برجسته‌ی آن باید به تصاویر هنری خیره کننده اشاره داشت. خوب است بدانید که دو شرکت ۱P2P و د آرکید کرو به ترتیب وظیفه‌ی ساخت و عرضه‌ی آن را به عهده دارند.

بازی Young Souls قرار است در تاریخی نامشخص از سال ۲۰۲۱ میلادی برروی سرویس گوگل استیدیا در دسترس قرار گیرد. ضمنا نسخه‌ی رایانه‌های شخصی آن هم در راه است، اما تاریخ دقیق انتشار آن مشخص نیست و باید منتظر اطلاعات تکمیلی تیم سازنده در روزهای آینده باشیم. همان‌طور که گفته شد، امروز ویدئوی جالبی هم از Young Souls به دست بازی‌بازان رسیده است که در پایان می‌توانید نسبت به تماشا و دریافت آن اقدام نمایید.

دریافت ویدئو با کیفیت ۴۸۰P

دریافت ویدئو با کیفیت ۷۲۰P

دریافت ویدئو با کیفیت ۱۰۸۰P

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید