بازی Captain Toonhead vs. the Punks from Outer Space معرفی شد

۵ آبان ۱۳۹۹ - ۱۱:۳۰

شرکت تراویژن گیمز (Teravision Games) امروز در خبر بسیار خوبی به معرفی بازی Captain Toonhead vs. the Punks from Outer Space پرداخت. ضمنا به منظور آشنایی بیشتر بازی‌بازان، ویدئویی از این عنوان در دسترس قرار گرفته است که در ادامه آن را با هم مشاهده خواهیم کرد.

Captain Toonhead vs. the Punks from Outer Space را باید عنوانی در سبک‌های اکشن و استراتژی دانست که با حالت اول شخصی خود می‌تواند انتخاب خوبی برای بسیاری از بازی‌بازان به حساب بیاید. شما در این بازی باید کنترل شخصیت‌های عجیب و دوست داشتنی را به دست گرفته و برای کسب آزادی و امنیت در سرزمینتان، با بیگانگان فراوانی مبارزه کنید. رهبری این گروه را الیوت (Elliot) به عهده دارد و از هیچ تلاشی برای رسیدن به اهدافش دریغ نمی‌کند. در جریان بازی هم مهارت‌های زیادی به شما داده می‌شود که حتی قادر هستید تا آن‌ها را با هم ترکیب کرده و ضربات مهلکی به حریف وارد آورید. ضمنا امکان ارتقای فنون، سلاح‌ها و همچنین شخصی‌سازی برای بازی‌بازان فراهم است که نباید این خصوصیات را در محبوبیت بازی نادیده گرفت. قابل ذکر است که استودیوی فوق به صورت همزمان در امر توسعه و نشر آن نقش دارد.

طبق اخباری که امروز منتشر شد، آگاه شدیم که بازی Captain Toonhead vs. the Punks from Outer Space در اوایل سال ۲۰۲۱ میلادی برروی پلتفرم رایانه‌های شخصی و کنسول پلی‌استیشن وی‌آر در دسترس قرار خواهد گرفت. هنوز جزئیات زیادی مانند تاریخ دقیق انتشار این عنوان مشخص نیست و باید منتظر اخبار بیشتر از تیم سازنده در روزهای پیش رو باشیم. در پایان می‌توانید اولین ویدئو از Captain Toonhead vs. the Punks from Outer Space را تماشا و دریافت کنید.

دریافت ویدئو با کیفیت ۴۸۰P

دریافت ویدئو با کیفیت ۷۲۰P

دریافت ویدئو با کیفیت ۱۰۸۰P

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید