فیل اسپنسر به بازگشت بازی ۱vs۱۰۰ اشاره می‌کند

۴ آبان ۱۳۹۹ - ۲۰:۰۰

در طی استریم زنده‌ی رویداد FanFest، قرار بود تا یک مسابقه‌ی ویژه‌ی اطلاعات عمومی‌ نیز برگزار شود که متاسفانه به خاطر بروز مشکلات فنی این اتفاق رخ نداد. آقای فیل اسپنسر (Phil Spencer) از این فرصت استفاده کرد و در مورد آزمایش چیز‌های جدید توسط توسعه دهندگان و همچنین بازگشت یک عنوان برای به چالش کشیدن اطلاعات عمومی توضیحاتی را ارائه داد.

مدیر بخش اکس‌باکس در طی این استریم زنده اعلام کرد:

فقط می‌خواهم بگویم که وقتی تیم‌های ما در حال آزمایش چیز‌هایی هستند که تا به حال برروی آن‌ها کار نکرده‌ایم، من می‌خواهم ۱۰۰ درصد از آن‌ها حمایت کنم. بعضی وقت‌ها این‌ها تبدیل به چیز‌های شگفت انگیزی می‌شوند و در برخی موارد تجربه‌هایی می‌شوند که می‌توانیم از آن‌ها درس بگیریم.

ما یاد می‌گیریم. شاید اصلاً بهتر باشد بازی اطلاعات عمومی خود را بسازیم؛ چیزی از گذشته‌مان که به مردم اجازه دهد تا بیشتر بتوانند این گونه بازی‌ها را تجربه کنند. شاید این اتفاق رخ دهد…

با در نظر گرفتن تاریخچه‌ی اکس‌باکس، به نظر می‌رسد که فیل اسپنسر در حال اشاره به یکی از بازی‌های آنلاین کنسول اکس‌باکس ۳۶۰ یعنی ۱vs۱۰۰ است؛ یک عنوان MMO که در سال ۲۰۰۹ منتشر شد و به مدت دو فصل ادامه داشت. این مسابقه‌ی اطلاعات عمومی آنلاین هر هفته برروی Xbox Live پخش می‌شد و دارای جوایز بسیار خوبی نظیر ۱۰/۰۰۰ امتیاز مایکروسافت و حتی بازی‌های رایگان بود.

جالب است بدانید که سال گذشته نیز آقای اسپنسر در مصاحبه با وب‌سایت Stevivor به بازی ۱vs۱۰۰ اشاره کرده بود. او در این مصاحبه توضیح داد که اکس‌باکس دوست دارد دوباره این بازی را بازگرداند، اما مشکل ۱vs۱۰۰ این است که یک شرکت دیگر صاحب این آی‌پی است. با این‌ حال طبق صحبت‌های اسپنسر، آن‌ها علاقه دارند تا دقیقاً این آی‌پی و یا تجربه‌‌ای مانند آن را دوباره به بازی‌بازان ارائه دهند.

0
0
برچسب‌ها: ، ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید