گیفت کارت
گیفت کارت

بازی DeathStick معرفی شد

۴ آبان ۱۳۹۹ - ۱۰:۰۰

استودیوی هایپ ترین دیجیتال (Hype Train Digital) امروز در خبر بسیار خوبی به معرفی بازی DeathStick پرداخت و اطلاعاتی از داستان و ویژگی‌های آن را منتشر کرد که در ادامه می‌توانید شاهد آن‌ها باشید.

آثار دوبعدی از گذشته تا به حال نزد بسیاری از بازی‌بازان از محبوبیت فراوانی برخوردار هستند و هنوز هم افراد زیادی آن را تجربه کرده و لذت می‌برند. پیش‌بینی می‌شود که DeathStick نیز یکی از همین عناوین به سبک‌های اکشن و پلتفرمر باشد که در آن باید کنترل شخصیتی قدرتمند و کنجکاو را به دست گرفته و ماجراجویی بزرگی را آغاز کنید. این کاراکتر که ماکو (Mako) نام دارد، در یکی از روزها قدرت‌های ماورایی و عجیبی را دریافت می‌کند و سعی دارد که از آن‌ها در راه نجات مردم و از بین بردن انسان‌ها و موجودات تبهکار بهره ببرد. علاوه‌بر قدرت‌ها، وی توانایی استفاده از سلاح‌های متنوعی را هم دارد. حال دشمنان سعی دارند تا علاوه‌بر رسیدن به اهداف شوم خود، این جادوهای ماکو را هم از آن خود کنند و شما نباید اجازه‌ی این کار را به آن‌ها بدهید. بازی از گرافیک پیکسلی برخوردار است و بازی‌بازان را به یاد آثار کلاسیک می‌اندازد. از دیگر خصوصیات مربوط به داستان DeathStick باید به امکان تبدیل شدن به یک قهرمان و یا یافتن سرنوشت شخصیت اصلی اشاره داشت. قابل ذکر است که دو شرکت تیم‌نورا (Team Nora) و هایپ ترین دیجیتال به ترتیب در امر توسعه و ساخت این اثر نقش داشته‌اند.

بازی DeathStick قرار است اواسط سال ۲۰۲۲ میلادی برروی پلتفرم رایانه‌های شخصی و کنسول نینتندو سوییچ در دسترس قرار گیرد و هنوز هم دلیل این تاخیر طولانی مشخص نیست. شایعاتی مبنی بر آماده نبودن بخش‌های زیادی از بازی به گوش‌ می‌رسد و باید دید که واکنش تیم سازنده در این خصوص چه خواهد بود. بدیهی است که تاریخ دقیق عرضه‌ی این عنوان به همراه تریلرها و تصاویری از آن در آینده‌ای نزدیک به دست بازی‌بازان می‌رسد که در این صورت، آن‌ها را با شما عزیزان به اشتراک خواهیم گذاشت.

0
0
برچسب‌ها: ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید