تاریخ انتشار نسخه‌ی کنسولی بازی Brawl Chess مشخص شد

۴ آبان ۱۳۹۹ - ۰۹:۰۰

استودیوی سایبر پروتکل (Cyber Protocol) امروز در جدیدترین خبر خود از تاریخ دقیق عرضه‌ی بازی Brawl Chess برروی کنسول‌ها رونمایی کرد. همچنین به منظور آشنایی بیشتر بازی‌بازان، ویدئویی از این بازی در دسترس قرار گرفته است که در ادامه می‌توانید شاهد آن باشید.

اگر از دوست داران شطرنج باشید، حتما می‌دانید که تا به حال آثار زیادی در این مورد ساخته و برروی پلتفرم‌های مختلف منتشر شده است. حال اگر می‌خواهید با شطرنج بسیار متفاوتی سر و کار داشته باشید، Brawl Chess می‌تواند بهترین گزینه برایتان باشد. در این بازی با گرافیک کارتونی و رنگارنگ، شما باید از همان قوانین همیشگی پیروی کنید تا در نهایت به یک قهرمان تبدیل شوید. از ویژگی‌های خوب این بازی باید به قابلیت شخصی‌سازی، حالت آنلاین برای تجربه با دوستان و یا دیگر بازی‌بازان و امکان طراحی مراحل اشاره داشت. همچنین ۵ سطح دشواری گوناگون در منوی بازی وجود دارد که انتخابشان به توانایی‌ها و شناخت شما بستگی خواهد داشت. حتی Brawl Chess برای بازی‌بازان جوان و کودکان نیز طراحی شده است؛ جرا که بخشی در آن وجود دارد که بسیار ساده و کودکانه است و آن‌ها می‌توانند لحظات لذت‌بخشی را در آن داشته باشند. گفتنی است که دو شرکت رد دیر گیمز (Red Deer Games) و سایبر پروتکل به ترتیب وظیفه‌ی ساخت و عرضه‌ی آن را به عهده داشته‌اند.

با توجه به اعلام ناشر Brawl Chess، آگاه شدیم که این بازی ابتدا در تاریخ ۶ آذر ۱۳۹۹ (۲۶ نوامبر ۲۰۲۰ میلادی) برروی کنسول‌های اکس‌باکس وان و نینتندو سوییچ در دسترس قرار خواهد گرفت. نسخه‌ی رایانه‌های شخصی آن هم در تاریخی نامشخص از سال ۲۰۲۱ به دست بازی‌بازان می‌رسد؛ زیرا به گفته‌ی تیم سازنده، توسعه‌ی آن کمی بیشتر زمان خواهد برد. همان‌طور که گفته شد، امروز تریلر جالبی از Brawl Chess عرضه شده است که در پایان می‌توانید آن را تماشا و دانلود کنید.

دریافت ویدئو با کیفیت ۴۸۰P

دریافت ویدئو با کیفیت ۷۲۰P

دریافت ویدئو با کیفیت ۱۰۸۰P

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید