تغییراتی در مورد نحوه‌ی کارکرد بات‌ها در بازی PUBG اعمال شد

بازی PlayerUnknown’s Battlegrounds همچنان به انتشار محتوای جدید برای کاربران خود ادامه می‌دهد، به تازگی توسعه دهندگان اعلام کرده‌اند که فصل ۹ نقشه پویایی به نام Paramo را از ۳۰ مهر ماه ۱۳۹۹ (۲۱ اکتبر ۲۰۲۰) برای پلتفرم رایانه‌های شخصی و از ۸ آبان ۱۳۹۹ (۲۹ اکتبر ۲۰۲۰) برای کنسول‌ها اضافه می‌کند. این نقشه منحصر به فرد برای کمک به بازی در مقابل رقبای بتل رویال خود مانند Fortnite است که PUBG را از نظر تعداد بازیکنان فعال خود طی چند سال گذشته غضب کرده است.

در اوایل سال جاری، عنوان PUBG شروع به اجرای تغییراتی در بات‌ها در نسخه‌های پلتفرم رایانه‌های شخصی و کنسول کرد که ظاهراً به بازیبازان کمک می‌کند تا در مسابقات اهداف آسانی داشته باشند تا در برابر آن‌ها تمرین کنند. به‌ نظر می‌رسد حساب رسمی پشتیبانی PUBG در توییتر هفته‌ی گذشته از طریق اعلامیه‌ای تغییرات در مورد بات‌ها را رسما تایید کرده است. طبق توییت اخیر، اگر صف های بازی با مخاطبان تکمیل باشد  هیچ باتی ظاهر نمی‌شود. پشتیبانی PUBG گفت که مسابقات در رده‌های پایین‌تر همچنان با بات‌ها تکمیل خواهد شد و تیم به نظارت بر بازی ادامه می‌دهد تا ببیند این تنظیمات چه تاثیری دارد. اعلام فصل ۹ در ابتدای اکتبر ممکن است منجر به افزایش بازیبازان شود و بنابراین صف‎های مخاطبان ممکن است سالم‌تر از قبل باشد. با این حال، در این مرحله زمان مشخص خواهد کرد که آیا تغییرات جدید به طور مداوم ایجاد می‌شوند یا خیر.

از آنجا که PUBG همچنان در پلتفرم‌های اصلی و گوشی‌های هوشمند رشد می‌کند ، توسعه دهندگان آن به طور فعال در تلاشند تا بازی‌ها را تا جایی که می‌توانند عادلانه و سالم نگه دارند. در ماه آگوست، اعلام شد که PUBG Mobile بیش از ۲٫۲ میلیون حساب را فقط در یک هفته برای انواع تقلب‌های مختلف از جمله استفاده از دید اشعه ایکس ، هدف خودکار و تغییر سرعت ممنوع کرده است. در همان زمان‌، برنامه‌هایی در نظر گرفته شده است تا بازیبازان بیشتر از آنچه که به عنوان بخشی از فصل ۹ اضافه شده است، انجام دهند. نسخه‌ی گوشی‌های هوشمند این عنوان بتل رویال اخیراً حالت Infection را برای جشن هالووین بازگرداند، که به بازیبازان این امکان را می‌دهد تا با زامبی‌ها مبارزه کنند. در نقشه ای که تا ۹ نوامبر با فانوس‌های جک و سنگ قبر تزئین شده است. بسیاری از بازی‌های دیگر نیز در حال آماده شدن برای فصل اشباح با رویدادهایی با مضمون هالووین هستند. هفته‌ی گذشته، ظاهرهای‌های جدید Fortnite برای رویداد Fortnitemares 2020 به بیرون درز کرد که احتمالاً در پایان ماه آغاز خواهد شد. برخی ممکن است حضور بات‌ها را در بازی‌ای مانند PUBG احساس کنند این بدان معناست که این بازی در آخرین قدم‌های خود قرار دارد، اما انتشار محتوای جدید نشان می‌دهد که این بازی برای مدتی دیگر باید ادامه یابد.

12345678910(48 رای, میانگین آرا 8٫25 از 10 )
Loading...
برچسب‌ها: ، ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید