گیفت کارت
گیفت کارت

بازی Where Cards Fall سال آینده برروی رایانه‌های شخصی و نینتندو سوییچ عرضه می‌شود

۳۰ مهر ۱۳۹۹ - ۱۰:۳۰

استودیوی اسنومن (Snowman) امروز در خبر بسیار خوبی اعلام کرد که بازی Where Cards Fall قرار است راهی پلتفرم رایانه‌های شخصی و کنسول نینتندو سوییچ نیز بشود. همچنین به منظور آشنایی بیشتر بازی‌بازان، ویدئوی تازه‌ای از این بازی منتشر شده است که برای تماشای آن، در ادامه با ما همراه باشید.

Where Cards Fall را باید عنوانی پازلی و فکری به حساب آورد که ابتدا در ماه سپتامبر امسال برروی سیستم عامل iOS عرضه شد و مورد استقبال عده‌ی زیادی از بازی‌بازان نیز قرار گرفت. در این بازی باید به وسیله‌ی کارت‌هایی که در اختیار دارید، خانه‌ها و سازه‌های متنوع را طراحی کرده و از این راه به امتیازات بالایی دست پیدا کنید. همچنین امکان استفاده از آیتم‌های گوناگونی هم برای رسیدن به اهدافتان وجود دارد. از خصوصیات برجسته‌ی این بازی می‌توان بیش از ۵۰ ماموریت و معمای چالش برانگیز، بخش داستانی و موسیقی‌های شنیدنی را نام برد که همه‌ی آن‌ها از عوامل محبوبیت آن به شمار می‌روند. گفتنی است که دو استودیوی د گیم بند (The Game Band) و اسنومن به ترتیب وظییفه‌ی ساخت و عرضه‌ی آن را به عهده داشته‌اند.

بازی Where Cards Fall در تاریخی نامشخص از سال ۲۰۲۱ میلادی برروی پلتفرم رایانه‌های شخصی و کنسول نینتندو سوییچ منتشر خواهد شد. یکی از اعضای تیم سازنده در این زمینه گفته است:

برای بازی Where Cards Fall زحمات زیادی کشیده شده است و آن را بدون سرمایه‌ی زیاد تولید کردیم. فکرش را هم نمی‌کردیم که دارندگان سیستم عامل iOS تا این حد از بازی استقبال کنند و از این بابت خوشحال هستیم. حال بسیار مشتاق هستیم تا در آینده واکنش دیگر بازی‌بازان را در مورد Where Cards Fall مشاهده کنیم.

هنوز تاریخ دقیق انتشار این اثر مشخص نست و باید منتظر اخبار تکمیلی از سوی سازندگان و ناشران باشیم. در پایان می‌توانید جدیدترین ویدئوی مربوط به Where Cards Fall را تماشا و دریافت کنید.

دریافت ویدئو با کیفیت ۴۸۰P

دریافت ویدئو با کیفیت ۷۲۰P

دریافت ویدئو با کیفیت ۱۰۸۰

0
0
برچسب‌ها: ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید