تریلر جدیدی از بازی Tales of Crestoria منتشر شد

محمد سعیدی
۲۹ مهر ۱۳۹۹ - 14:00

بازی Tales of Crestoria چندی پیش برروی گوشی‌های هوشمند در دسترس قرار گرفت، اما تا این جا مطابق انتظار بازی‌بازان عمل نکرده است. در همین راستا، امروز سازندگان برای آشنایی بیشتر بازی‌بازان دست به عرضه‌ی یک تریلر طولانی زدند که در ادامه می‌توانید آن را مشاهده کنید.

Tales of Crestoria را باید اثری نقش‌آفرینی به حساب آورد که باز هم در جهان سری Tales جریان دارد. تا به حال نسخه‌های مختلفی از این سری در دسترس قرار گرفته و با استقبال خوب بازی‌بازان همراه شده است. حال نسخه‌ی تازه با داستان بهتر و شخصیت‌های جدید توسعه یافته است و در آن قادر هستید تا ماجراجویی‌های نسبتا جالبی را آغاز کنید. جالب است بدانید که سازندگان برای ساخت این عنوان از برخی انیمه‌ها الهام گرفته‌اند. اگر هنوز هم با این عنوان آشنایی ندارید، توصیه می‌کنیم نقدها و نمرات آن را از طریق این نشانی مشاهده کنید. لازم به ذکر است که شرکت بندای نامکو به صورت همزمان وظیفه‌ی ساخت و انتشار آن را بر عهده داشته است.

همان‌طور که گفته شد، امروز ویدئویی ۱۵ دقیقه‌ای از Tales of Crestoria در دسترس قرار گرفت تا بازی‌بازان با حال و هوای بازی بیشتر آشنا شوند و تصمیم گیری بهتری برای خرید آن داشته باشند. ضمنا به نقل از سازندگان، قرار است به‌روزرسانی‌های خوبی در آینده‌ای نزدیک به دست هواداران برسد و باید دید که این تیم در این زمینه چه عملکردی را به جای خواهد گذاشت. Tales of Crestoria هم‌اکنون برروی سیستم عامل‌های اندروید و iOS قابل تجربه است. در پایان می‌توانید نسبت به تجربه و دریافت تریلر گفته شده اقدام نمایید.

دریافت ویدئو با کیفیت ۴۸۰P

دریافت ویدئو با کیفیت ۷۲۰P

دریافت ویدئو با کیفیت ۱۰۸۰P

مطالب مرتبط سایت

تبلیغات

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید