سناریوی دزدان دریایی به Civilization 6 اضافه می‌شود

۲۴ مهر ۱۳۹۹ - ۱۶:۰۰

سومین به‌روزرسان محتوایی رایگان Civilization 6 به تازگی معرفی شده است که در آن شاهد افزوده شدن یک سناریوی جدید الهام گرفته شده از Sid Meier’s Pirates هستیم. همچنین این به‌روزرسان تغییراتی را در جهت متعادل‌تر کردن بازی انجام خواهد داد.

ماه گذشته بود که Civilization 6 با افزودن ملت‌های Gaul و Byzantium به عنوان بخشی از سیزن پس New Frontier، دنیای خود را حتی گسترده‌تر و بهتر از قبل کرد. این به‌روزرسان همچنین یک حالت جدید را به نام Dramatic Ages به بازی اضافه کرد. اما فیراکسیس گیمز (Firaxis Games)، توسعه‌دهنده‌ی Civilization 6، به فکر افرادی که این سیزن پس را خریداری نکرده‌اند هم هست.

این استودیو قصد دارد تا این ماه با عرضه‌ی سومین به‌روزرسان محتوایی رایگان بازی، سناریوی جدیدی را حول دزدان دریایی به بازی اضافه کند. این سناریو بر اساس بازی Sid Meier’s Pirates که در سال ۲۰۰۴ عرضه شد طراحی شده است. به گفته‌ی توسعه‌دهنده، این سناریو بازی‌بازان را مجبور خواهد کرد که استراتژی‌های جدیدی را اتخاذ کنند.

چهار کلاس متفاوت دزد دریایی در بازی وجود دارد که به ترتیب نام آن‌ها Dread Pirate، Privateer، Swashbuckler و Hoarder است. هر کدام از این کلاس‌ها، قابلیت‌های منحصر به فردی خواهد داشت که همانطور که اشاره شد از بازی Sid Meier’s Pirates الهام گرفته شده است. البته هیچ کدام از این کلاس‌ها قادر به ساختن یک Settlement نخواهند بود.

این به‌روزرسان پنجشنبه‌ی هفته‌ی آینده عرضه خواهد شد و علاوه بر محتوای جدید، یک سری تغییرات را هم در سیستم‌های بازی اعمال خواهد کرد. مثلا رهبرهایی که توسط هوش مصنوعی کنترل شده‌اند، تمرکز بیشتری برروی ساخت و ساز سیستم دفاعی خود خواهند داشت. فیراکسیس گیمز گفته است که این تغییرات بر اساس بازخورد بازی‌بازان بوده است.

فیراکسیس گیمز گفته است که از این ماه، کارکنان قادر خواهند بود تا به استودیو بازگرداند. البته کار از خانه هنوز هم یکی از گزینه‌ها است. همچنین این استودیو هنوز هم برنامه‌های زیادی برای به‌روزرسانی Civilization 6 با محتوای جدید دارد.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید