در Valhalla شاهد سرزمین‌های یوتنهایم و آسگارد خواهیم بود

۲۲ مهر ۱۳۹۹ - ۲۳:۳۰

به تازگی یوبی‌سافت نوردیک (Ubisoft Nordic) در توئیتی تایید کرده است که سرزمین‌های خیالی یوتنهایم (Jotunheim) و آسگارد (Asgard) که در افسانه‌های نورس وجود دارند، در بازی Valhalla هم در سکانس‌هایی حضور خواهند داشت.

چندی پیش یوبی‌سافت گفته بود که Valhalla قصد ندارد تا خیلی وارد فضای افسانه‌های نورس شود. خب با توجه به اطلاعات جدید شاید این حرف چندان صحت نداشته باشد. مشخص شده است که ایور (Eivor) می‌تواند با کمک گرفتن از شخصیتی به نام والکا (Valka) و نوشیدن معجون‌هایی خاص، به این سرزمین‌های خیالی وارد شود.

دیوید بول (David Bolle)، طراح مراحل بازی، اعلام کرده است که این بخش از بازی بسیار بزرگ است و برروی آن کار شده است و کاملا قسمت جدیدی به حساب می‌آید. از آن جایی که موجودات خیالی در دنیای بازی به عنوان دشمن ایور حضور دارند، دیدن آسگارد و یوتنهایم هم چندان دور از تعجب نیست. البته همان طور که اشاره شد این سرزمین‌ها واقعا وجود ندارند و در خیالات ایور خواهند بود.

بازی Valhalla در تاریخ ۲۰ آبان (۱۰ نوامبر) برروی اکس‌باکس وان، اکس‌باکس سری اکس/اس، رایانه‌های شخصی و پلی‌استیشن ۴ و دو روز بعد و با عرضه‌ی کنسول پلی‌استیشن ۵ هم برروی آن کنسول در دسترس خواهد بود.

1
0
برچسب‌ها: ، ، ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید