نه چندان دلهره‌آور | نقدها و نمرات بازی This Is The Zodiac Speaking

۲۰ مهر ۱۳۹۹ - ۱۷:۰۰

بازی This Is The Zodiac Speaking امروز برروی پلتفرم رایانه‌های شخصی و کنسول‌های پلی‌استیشن ۴، اکس‌باکس وان و نینتندو سوییچ منتشر شد، اما متاسفانه مورد استقبال عده‌ی زیادی قرار نگرفت. در همین راستا، در ادامه با ما همراه باشید تا نگاهی به نقدها و نمرات این اثر داشته باشیم.

This Is The Zodiac Speaking از سری عناوین ماجراجویی به صورت سه‌بعدی و اول شخص است که صحنه‌های ترسناک و دلهره‌آوری هم در خود دارد. این بازی داستان کارآگاهی را روایت می‌کند که قصد دارد تا قاتلی سریالی را یافته و پرده از بسیاری اسرار بردارد. در همین زمینه، افراد زیادی هم وی را راهنمایی می‌کنند تا زودتر به نتیجه برسد. پس از کمی جستجو، این کارآگاه به موضوعاتی غیر منتظره پی می‌برد و تلاش می‌کند تا تصمیمات خود را تغییر دهد.

بازی This Is The Zodiac Speaking توسط دو استودیوی پانک پانچ گیمز (Punk Punch Games) و کلاباتر (Klabater) توسعه و نشر یافته است. ضمنا این بازی فاقد هرگونه بخش آنلاین و چندنفره بوده و تمام قسمت‌های آن را باید به صورت آفلاین و تک‌نفره طی کنید. با توجه به صحبت‌های بالا، امروز نقدها و نمرات این عنوان توسط برترین منتقدان حوزه‌ی بازی‌های ویدئویی در دسترس قرار گرفته است که در ادامه آن‌ها را بررسی خواهیم کرد.

GAME SKINNY 6/10

ظاهرا سازندگان دو بازی را در یک مجموعه قرار داده‌اند؛ چرا که دو بخش اصلی در منوی This Is The Zodiac Speaking دیده می‌شود. در هر یک از این قسمت‌ها می‌توانید شخصیت‌های متفاوتی را به دست بگیرید و ماجراجویی خود را آغاز کنید. فراموش نکنید که بخش Serial Killer این عنوان از دیگری بهتر و هیجان انگیزتر است. البته در مجموع This Is The Zodiac Speaking مشکلات فراوانی در خود دارد و برای همه‌ی بازی‌بازان مناسب نخواهد بود.

TheXboxHub 4/10

شاید برترین ویژگی‌ This Is The Zodiac Speaking را بتوان داستان آن به حساب آورد و سازندگان در بخش‌های دیگر تمرکز کافی را نداشته‌اند. این بازی بیشتر به فیلم Hannibal شباهت دارد و صحنه‌های مشابهی را میان این دو می‌بینیم. بدون شک مشکلات و باگ‌های بی شمار، بازی‌بازان را کلافه خواهد کرد.

SCREEN RANT 1/10

اگر به دنبال عنوانی ترسناک و رازآلود هستید، This Is The Zodiac Speaking انتخاب جالبی برایتان نخواهد بود. گزینه‌های بهتری نسبت به این اثر ناامید کننده وجود دارند که از تجربه‌ی آن‌ها لذت خواهید برد. گیم‌پلی، طراحی مراحل و حتی دیالوگ‌ها در این بازی افتضاحی بیش نیست.

Game Rant 1/10

متاسفانه This Is The Zodiac Speaking عنوانی نیست که افراد زیادی انتظارش را داشتند. این بازی رضایت ما را هم به هیچ وجه جلب نکرد. عناوین ماجراجویی و ترسناک دیگر برروی پلتفرم‌های مختلف وجود دارند که پیشنهاد می‌کنیم به سراغ آن‌ها بروید.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید