بازی The Pathless یکی از عناوین زمان عرضه‌ی پلی‌استیشن ۵ خواهد بود

بازی زیبای اکشن-ماجراجویی دنیای‌باز The Pathless در تاریخ ۲۲ آبان (۱۲ نوامبر) عرضه خواهد شد. شرکت آناپورنا انیتراکتیو (Annapurna Interactive) با تریلری جدید تایید کرد که بازی The Pathless در تاریخ ۲۲ آبان (۱۲ نوامبر) برای پلتفرم‌های پلی‌استیشن ۵، پلی‌‎استیشن ۴، رایانه‌های شخصی (از طریق اپیک گیمز ) و سیستم عامل iOS در دسترس مخاطبین قرار می‌گیرد.

این اثر که توسط استودیوی جاینت اسکوید (Giant Squid)، سازنده‌ی بازی محبوب Abzu، مراحل ساخت را طی می‌کند  در مورد یک شکارچی و عقابش است که باید در جزیره‌ای مرموز به ماجراجویی بپردازد. این دنیا به دلیل پخش شدن یک نفرین وضعیت مساعدی ندارد و شخصیت اصلی باید آن را به حالت عادی بازگرداند. در این جزیره شخصیت اصلی و عقابش باید در جنگل‌های تاریک، مخروبه‌ها با معما‌های گوناگون و محیط‌های متنوع به ماجراجویی بپردازند و در کنار آن در مبارزات زیادی پیروز شوند.

نسخه‌ی پلی‌استیشن ۵ این عنوان از انجین تمپست (Tempest Engine) بهره خواهد برد تا مخاطب را به بهترین شکل ممکن در بازی غوطه‌ور کند و تجربه‌ای بی‌نظیر داشته باشد. شما می‌توانید تریلر منتشر شده از این اثر را در ادامه مشاهده کنید:

دریافت تریلر با کیفیت ۴۸۰P | دریافت تریلر با کیفیت ۷۲۰P | دریافت تریلر با کیفیت ۱۰۸۰P

12345678910(12 رای, میانگین آرا 8٫08 از 10 )
Loading...

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید