استودیوی سوپرمسیو گیمز در حال کار برروی یک پروژه‌ی جدید است

۱۰ مهر ۱۳۹۹ - ۰۹:۳۰

استودیوی سوپرمسیو گیمز (Supermassive Games) همواره به ساخت عناوین ترسناک مشهور بوده است. این استودیو تا کنون سابقه‌ی کار برروی عناوین Until Dawn و سری The Dark Pictures Anthology را دارد. با این حال طبق اطلاعات جدید منتشر شده، این استودیو در حال کار برروی یک پروژه‌ی کاملاً متفاوت است.

بر اساس اطلاعات منتشر شده در وب‌سایت رسمی سوپرمسیو گیمز، این استودیو به دنبال جذب چند متقاضی برای توسعه‌ی یک پروژه‌ی معرفی نشده است. در توضیحات ارائه شده آمده است که این بازی دارای مبارزات همزمان جذاب و متنوع است و در عین حال، مبارزات تن به تن، سلاح‌ها و مبارزات گسترده‌ای در این عنوان وجود دارد.

آن‌ها به دنبال جذب یک شخص با تجربه در طراحی حرکات مبارزه‌ای و هوش مصنوعی هستند که با قوانین نبرد درگیر شود. همچنین گفته می‌شود این بازی یک عنوان چند پلتفرمی خواهد بود و برای پلی‌استیشن ۴، اکس‌باکس و رایانه‌های شخصی عرضه خواهد شد. استودیوی سوپرمسیو گیمز در اوایل سال جاری از همکاری استیدیا خبر داد؛ بنابراین احتمال دارد پروژه‌ی جدید این استودیو برروی این پلتفرم نیز عرضه گردد.

با توجه به اطلاعات منتشر شده، به نظر می‌رسد بازی جدید سوپرمسیو گیمز با عناوین Until Dawn و سری The Dark Pictures Anthology کاملاً متفاوت است؛ چراکه این بازی‌ها عناوینی ماجرایی و مبتنی بر انتخاب و تعامل هستند.

بازی The Dark Pictures Anthology: Little Hope، آخرین اثر استودیوی سوپرمسیو گیمز، در تاریخ ۹ آبان ۱۳۹۹ (۳۰ اکتبر ۲۰۲۰) در دسترس دارندگان کنسول‌های پلی‌استیشن ۴، اکس‌باکس وان و پلتفرم رایانه‌های شخصی قرار خواهد گرفت.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید