TGS 2020 | بازی SCARLET NEXUS دارای دو شخصیت مجزا با بخش داستانی‌ متفاوت خواهد بود

۶ مهر ۱۳۹۹ - ۱۶:۰۸

شرکت باندای نامکو (Bandai Namco) به تازگی طی رویداد آنلاین Tokyo Game Show 2020 از شخصیت‌ قابل بازی جدید عنوان SCARLET NEXUS رونمایی کرده‌اند. در ادامه با گیمفا همراه باشید تا به جزئیات تکمیلی این خبر بپردازیم.

سه روز قبل بود که شرکت باندای نامکو طی مراسم آنلاین Tokyo Game Show 2020 تریلر جدیدی از بازی SCARLET NEXUS را منتشر کرد. حال به تازگی این شرکت با انتشار اطلاعات جدید از دومین شخصیت قابل بازی عنوان SCARLET NEXUS رونمایی کرده است. شما می‌توانید تریلری که طی مراسم Tokyo Game Show 2020 به تازگی منتشر شده است را مشاهده کنید.

 

دانلود با کیفیت ۴۸۰P | دانلود با کیفیت ۷۲۰P | دانلود با کیفیت ۱۰۸۰P

دومین پروتاگونیست بازی SCARLET NEXUS کاسانه راندال (Kasane Randall) نام دارد که تا پیش از این شرکت باندای نامکو تنها به نام این کاراکتر قابل بازی اشاره کرده بود، اما امروز اطلاعات مختصری را نیز از این شخصیت منتشر کرده است. طبق این اطلاعات کاسانه راندال در کنار یوئیتو سومراگی (yuito sumeragi) یکی از شخصیت‌های قابل بازی عنوان SCARLET NEXUS خواهد بود. صداپیشگی این شخصیت را خانوم آسامی ستو (Asami Seto)، صداپیشه مطرح ژاپنی عهده‌دار هستند. همچنین گفته شده است این شخصیت همانند یوئیتو سومراگی دارای قدرت‌های روانپزشکی است و یکی از اعضای جدید گروه OSF به شمار می‌رود. از ویژگی‌های شخصیتی شخصیت کاسانه راندال می‌توان به خونسردی، منطقی و تا حدودی منزوی بودن اشاره کرد.

همچنین توسعه‌دهندگان این اثر بیان کرده‌اند که تصمیم استودیو‌ آن بوده است تا به‌جای آنکه داستان بازی را با تلفیق دو شخصیت قابل بازی کاسانه راندال و یوئیتو سومراگی خلق کنند، بخش داستانی یکسان اما از دو دیدگاه متفاوت را روایت کنند، بازی‌بازان می‌توانند در ابتدای بازی شخصیت اصلی خود را انتخاب کرده و تا پس از پایان یافتن بخش داستانی بازی آن را باری دیگر از دیدگاه شخصیت دوم مشاهده کنند. شرکت باندای نامکو در پایان اعلام کرد که در آینده اطلاعات بیشتری را با طرفداران‌ این اثر به اشتراک خواهد گذاشت.

بازی SCARLET NEXUS در تاریخی نامشخص برای کنسول‌های پلی‌استیشن ۴، پلی‌استیشن ۵، اکس‌باکس وان، اکس‌باکس سری اکس|اس و پلتفرم رایانه‌های شخصی منتشر خواهد شد.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید