گیفت کارت
گیفت کارت

TGS 2020 | بازی Gal Gun Returns معرفی شد

۵ مهر ۱۳۹۹ - ۱۱:۱۹

شرکت PQube به تازگی و طی رویداد Tokyo Game Show 2020 از نسخه‌ی بازسازی شده‌ی بازی Gal Gun تحت عنوان Gal Gun Returns با انتشار یک تریلر رونمایی کرده است. در ادامه با ما همراه باشید تا علاوه بر تماشای تریلر بازی Gal Gun Returns، معرفی مختصری نیز از این اثر داشته باشیم.

بازی Gal Gun دارای سبک ریل شوتر (rail shooter زیرمجموعه‌ای از سبک شوتم‌آپ است‌) است و در سال ۲۰۱۱ برای کنسول‌های نسل هفتمی اکس‌باکس ۳۶۰ و پلی‌استیشن ۳ با پشتیبانی از دستگاه PlayStation Move منتشر شد و با استقبال بسیار خوبی از سوی بازی‌بازان داخل و خارج از ژاپن روبرو شد.

حال به تازگی شرکت PQube با انتشار یک تریلر اعلام کرده است که نسخه‌ی بازسازی این اثر تحت عنوان Gal Gun Returns قرار است در سال ۲۰۲۱ برای کنسول‌های نسل هشتم و رایانه‌های شخصی منتشر شود. شما می‌توانید در ادامه تریلری که از بازی Gal Gun Returns در مراسم Tokyo Game Show 2020 به نمایش درآمده است را مشاهده کنید.

دانلود با کیفیت ۴۸۰P | دانلود با کیفیت ۷۲۰P | دانلود با کیفیت ۱۰۸۰P

بازی Gal Gun Returns همچنین شامل تمامی بسته‌های الحاقی این اثر خواهد شد. لین اثر در تاریخ نامشخصی از سال ۲۰۲۱ در خارج از ژاپن برای پلتفرم‌ رایانه‌های شخصی و کنسول‌های پلی‌استیشن ۴، اکس‌باکس وان و نینتندو سوییچ منتشر خواهد شد. همچنین در داخل ژاپن بازی Gal Gun Returns در ماه ژانویه سال ۲۰۲۱ (دی-بهمن ۱۳۹۹) برای کنسول‌های نسل هشتمی و در ماه فوریه سال ۲۰۲۱ (بهمن-اسفند ۱۳۹۹) برای رایانه‌های شخصی از طریق فروشگاه استیم (Steam) در دسترس طرفداران‌ قرار خواهد گرفت.

0
0
برچسب‌ها: ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید