بازی Bravely Default 2 در استرالیا رده بندی سنی شد

Nintendo Switch ، اخبار بازی ۲ مهر ۱۳۹۹ - ۲۳:۳۰

پس از تاخیر‌های متوالی بازی‌های مختلف در سال ۲۰۲۰، بسیاری از بازی‌بازان حدس زدند که بازی انحصاری Bravely Default II نیز به همین سرنوشت دچار شده است. پس از معرفی این بازی در سال گذشته برای نینتندو سوییچ و همچنین قول عرضه‌ی آن در سال ۲۰۲۰، تا به امروز شاهد انتشار اخبار بیشتری از ساخته‌ی اسکوئر انیکس (Square Enix) و تیم آسانو (Team Asano) نبوده‌ایم. اما طبق اطلاعات جدید، احتمال عرضه‌ی بازی در سال جاری همچنان وجود دارد.

طبق گزارش وب‌سایت Gematsu، بازی نقش آفرینی Bravely Default II روز گذشته توسط کمیسیون دسته بندی استرالیا بررسی شده و رده بندی سنی M را دریافت کرده است. همان‌طور که احتمالاً می‌دانید، دریافت رده بندی سنی توسط سازمان‌های مربوطه در اغلب موارد به معنی نزدیک بودن زمان عرضه‌ی بازی است. با در نظر گرفتن این موضوع، امکان دارد که Bravely Default II در اواخر تعطیلات سال جاری در دسترس بازی‌بازان قرار گیرد.

اگر واقعاً بازی برای امسال در نظر گرفته شده باشد، احتمالا در طی رویداد Tokyo Game Show و یا یک دایرکت جدید شاهد رونمایی از تاریخ انتشار آن خواهیم بود.

بازی Bravely Default II در تاریخی نامشخص از سال جاری به صورت انحصاری برای کنسول نینتندو سوییچ منتشر خواهد شد. لازم به ذکر است که نسخه‌ی دموی این عنوان هم‌اکنون از طریق فروشگاه دیجیتالی eShop نینتندو قابل دریافت است.

12345678910(1 رای, میانگین آرا 8٫00 از 10 )
Loading...

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید