گیفت کارت
گیفت کارت

بازی Lovecraft’s Untold Stories برروی اندروید تخفیف خورد

۲۷ شهریور ۱۳۹۹ - ۱۶:۳۰

تیم سازنده‌ی Lovecraft’s Untold Stories امروز در خبر بسیار خوبی اعلام کرد که این بازی با تخفیف مناسبی برای اندروید به فروش می‌رسد. حال بازی‌بازان فرصت مناسبی دارند تا این بازی را خریداری کرده و از آن لذت ببرند. در ادامه می‌توانید شاهد جزئیات بیشتری در این زمینه باشید.

Lovecraft’s Untold Stories را باید عنوانی در سبک اکشن به حساب آورد که در آن قادر هستید تا کنترل شخصیتی بسیار قدرتمند را به دست گرفته و به مبارزه با دشمنان عجیب و غریبی بپردازید. بازی از نقشه‌ها، سلاح‌ها و آیتم‌های متنوعی برخوردار بوده و این قضیه تا این جا مورد استقبال بازی‌بازان قرار گرفته است. گفتنی است که Lovecraft’s Untold Stories چندی پیش برروی سیستم عامل‌های اندروید و iOS در دسترس قرار گرفته بود. شرکت بلینی گیمز (Blini Games) وظیفه‌ی ساخت و عرضه‌ی این عنوان را به عهده داشته است.

تا قبل از امروز، بازی Lovecraft’s Untold Stories با قیمت ۸٫۹۹ دلار در فروشگاه گوگل پلی استور (Google Playe Store) به فروش می‌رسید. حال متوجه شدیم که این اثر با تخفیف ویژه‌ای همراه شده و قیمت جدید آن ۳٫۹۹ دلار است که می‌تواند خبر خوبی برای دارندگان اندروید باشد. در صورت دریافت اطلاعات بیشتر پیرامون Lovecraft’s Untold Stories، آن‌ها را با شما به اشتراک خواهیم گذاشت.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید