شایعه: حالت تورنومنت گونه‌ای به بازی PUBG اضافه خواهد شد

۲۵ شهریور ۱۳۹۹ - ۲۲:۴۵

بازی‌بازان بازی PlayerUnknown’s Battlegrounds هفته‌های گذشته بسیار پرحادثه‌ای داشته‌اند. با اخراج ۲ میلیون بازیباز از نسخه‌ی گوشی‌های هوشمند و اخیراً حالت چند نفره‌ی PUBG درخواست بسیاری از طرف هوادارن داشته است. این خبر بعدی به‌طور رسمی تأیید نشده است، اما شایعه‌ای از طرف منبعی با اعتبار قابل توجه می‌گوید که به‌زودی حالت مسابقات به PUBG می آید.

بسیاری از بازی‌بازان PUBG هیجان زده بودند که بالاخره Ranked Solo عرضه شد و این حالت‌های دیگر بازی مانند Duos و Squads را تقویت می‌کند. بیش از سه سال طول کشید تا PUBG حالت رتبه بندی را به‌دست آورد، که در اوایل سال جاری منتشر شد و روش‌های جدیدی را برای شرکت در مد بتل رویال اضافه کرد. نشت‌های اخیر ادعا می‌کنند که حالت جدید دیگری نیز به بازی وارد شده است و از آن به عنوان یک تغییر به سبک مسابقات نسبت به قالب معمول بتل رویال یاد می‌شود. فاش کننده‌ای معروف به نام PlayerIGN ادعا می‌کند که حالت جدید Vostok نامیده می شود و ترکیبی از تیراندازی اول شخص با سبک Auto Battler است که به‌عنوان شطرنج اتوماتیک نیز شناخته می‌شود و توسط مد DOTA 2 Auto Chess محبوب شد. این سبک بازی بیشتر نوبتی و استراتژیک است و به بازیبازان این فرصت را می‌دهد تا واحدهای فعلی را جذب و یا به‌روز کنند که در نتیجه واحدهای حریف Auto Battler  می‌کنند، مانند این که بازیباز در یک بازی شطرنج بازی نکند.

ویدئو PlayerIGN در مورد Vostok بحث میکند و نشان میدهد که این فیلم از موقعیت‌های یک در برابر یک تشکیل شده است که بازیبازان باید بر علیه یکدیگر مبارزه کنند. با داشتن سه کیل‌، بازیبازان می‌توانند از طریق برخوردهایی چرخش پیدا کنند که در آن‌ها هر بار موفق می‌شوند پول بدست آورند و تجهیزات خود را ارتقا دهند تا زمانی که یک بازیباز پیروز شود. بدیهی است که این تفاوت فاحشی نسبت به آنچه بیشتر بازیبازان PUBG به آن عادت کرده‌اند وجود خواهد داشت، خصوصاً از آنجا که اکثر به روزرسانی‌های PUBG باعث اضافه شدن وسایل و سایر ویژگی‌ها می‌شوند که در واقع روند بازی را تغییر نمی‌دهند. به‌نظر می‌رسد Vostok تقریباً یک بازی کاملاً متفاوت است، اگرچه طبق این اطلاعات منتشر شده عناصر موجود در PUBG را در خود گنجانده و چرخش جدیدی را روی آن‌ها قرار می‌دهد. به طور طبیعی ، این فقط یک درز اخبار است و به همین ترتیب هیچ پشتیبانی رسمی فعلی از Vostok وجود ندارد و بازیبازان باید تمام این اطلاعات را فعلا در حد شایعه بدانند. هنوز هم جالب است که فکر کنید آیا این حالت سرگرم کننده‌ای برای بازی است یا خیر و ببینید که چگونه وضعیت فعلی PUBG را متزلزل می‌کند. به هر حال ، بسیاری از مردم به PUBG به عنوان به عنوان بازی که چند سال پیش سبک هیجان انگیز بتل رویال را آغاز کرده است اشاره می‌کنند ، بنابراین شاید زمان آن فرا رسیده باشد که PUBG نوآوری بیشتری را ارائه دهد. در ادامه می‌توانید ویدیویی در مورد توضیحات احتمالیا یم مد را مشاهده کنید.

دریافت ویدیو با کیفیت ۴۸۰P | دریافت ویدیو با کیفیت ۷۲۰P | دریافت ویدیو با کیفیت ۱۰۸۰P

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید