سری Destiny موفق به جذب ۱۶۷ میلیون بازی‌باز شده است

۲۰ شهریور ۱۳۹۹ - ۱۴:۰۰

۶ سال از انتشار اولین نسخه از سری Destiny می‌گذرد. نسخه‌ی دوم این بازی در سال ۲۰۱۷ میلادی منتشر شد و تا به حال محتوای مختلفی برای آن عرضه شده است. در همین راستا، استودیوی بانجی (Bungie) به‌تازگی آمار جدیدی از تعداد بازی‌بازان این سری را اعلام کرده است.

طبق اعلام بانجی، هر دو نسخه‌ی سری Destiny تاکنون بیش از ۱۶۷ میلیون بازی‌باز را به خود جذب کرده‌اند. همچنین بازی‌باز بیش از ۸٫۶ میلیارد ساعت را در این دو بازی صرف کرده‌ و به تجربه‌ی آن‌ها پرداخته‌اند. کلاس Hunter بالاتر از کلاس‌های Titan و Warlocks محبوب‌ترین کلاس نزد بازی‌بازان بوده است. بدون شک این یک آمار خیره‌کننده محسوب می‌شود و نشان از موفقیت این فرنچایز دارد. استودیوی بانجی همچنان به ارائه‌ی به‌روزرسانی‌ها و محتوای مختلف برای نسخه‌ی دوم این مجموعه ادامه خواهد داد.

بسته گسترش‌دهنده‌ی Beyond Light از بازی Destiny 2 با قیمت ۵۰ دلار در تاریخ سه شنبه، ۲۰ آبان ۱۳۹۹ (۱۰ نوامبر ۲۰۲۰ میلادی) برروی کنسول‌های اکس‌باکس وان، پلی‌استیشن ۴، اکس‌باکس سری، پلی‌استیشن ۵، پلتفرم رایانه‌های شخصی و استیدیا عرضه خواهد شد. طبق اعلام بانجی، دو بسته‌ گسترش‌دهنده‌ی دیگر به نام‌های The Witch Queen و Lightfall به ترتیب برای عرضه در سال‌های ۲۰۲۱ و ۲۰۲۲ برنامه‌ریزی شده است.

0
0
برچسب‌ها: ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید