گیفت کارت
گیفت کارت

بازی Mario Kart Live: Home Circuit برای نینتندو سوییچ معرفی شد

۱۴ شهریور ۱۳۹۹ - ۲۰:۳۰

نینتندو اعلام کرده است Mario Kart Live: Home Circuit بازی جدید Mario Kart خواهد بود که به بازی‌بازان اجازه می‌دهد که لذت این مسابقات ماشینی را به دنیای واقعی بیاورند. این بازی در تاریخ ۲۵ مهر ۱۳۹۹ (۱۶ اکتبر ۲۰۲۰) در پک ماریو یا لوئیجی با قیمت ۹۹٫۹۹ دلار برای نینتندو سوییچ عرضه خواهد شد.

در ادامه به مرور اطلاعات کلی بازی Mario Kart Live: Home Circuit که در وب‌سایت نینتندو منتشر شده، می‌پردازیم:

درباره‌ی بازی:

Mario Kart Live: Home Circuit با همکاری استودیو ولان (Velan) ساخته شده است و با استفاده از نینتندو سوییچ یا نینتندو سوییچ لایت و به کمک ماشین‌های فیزیکی می‌توان لذت رقابت با رقیبان را به دنیای واقعی آورد. ماشین‌های فیزیکی هم تحت تاثیر بازی و هم تحت تاثیر دنیای واقعی هستند. زمانی که این ماشین به یک شیء برخورد می‌کند، می‌ایستد یا سرعت و حرکتش می‌تواند با توجه به شرایط مختلف بازی تغییر کند. بازی‌بازان دروازه‌هایی را برای ایجاد مسیری سفارشی در خانه‌ی خود قرار می‌دهند و تنها محدودیتش تخیل آن‌ها می‌باشد. در Grand Prix با Koopalings مسابقه دهید، انواع مختلفی از مسیرهای شخصی‌سازی شده و لباس‌های ماریو یا لوئیجی را باز کنید و با حداکثر چهار بازی‌باز همزمان بازی کنید.

ویژگی‌های کلیدی:

با نینتندو سوییچ یک ماشین واقعی ماریو را کنترل کنید و در بازی به فضای واقعی بنگرید! با یک ماشین ماریو، مسابقه‌ای واقعی به کمک خانه خود انجام دهید! با استفاده از نینتندو سوییچ، ماشین خود را کنترل کرده و همزمان با اتفاقاتی که در بازی می‌افتد، ماشین خود را کنترل کنید تا برنده شوید. مسیر مسابقه‌تان در خانه با نمایش از پشت صندلی راننده روی صفحه به‌ صورت زنده پخش می‌شود.

خانه‌ی خود را به مسیر مسابقه سفارشی‌تان تبدیل کنید! دروازه‌هایی را قرار دهید و مسیر خود را شخصی‌سازی کنید. سپس محیطی جنگلی، برفی و … را انتخاب کنید و منتظر دیدن شخصیت‌های خود داخل بازی شوید. از اشیاء داخل خانه برای شخصی‌سازی مسیر خود استفاده و مسیرتان را چالش برانگیز کنید. سپس بازی‌ای را می‌بینید که خانه‌ی شما را به دنیای Mario Kart تبدیل کرده است.

برخی از دوستان‌نتان را همراه خود بیاورید تا در مسابقات سفارشی یا گرندپری کورس سفارشی خود بازی کنید! فقط مطمئن شوید که هر بازی‌باز نینتندو سوییچ خود، بازی Mario Kart Live: Home Circuit و ماشین ماریو یا ماشین لوئیجی را با خود به همراه دارد.

 

دریافت ویدیو با کیفیت ۴۸۰P | دریافت ویدیو با کیفیت ۷۲۰P | دریافت ویدیو با کیفیت ۱۰۸۰P

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید