از فصل بعدی و قاتل جدید بازی Dead by Daylight رونمایی شد

۱۳ شهریور ۱۳۹۹ - ۱۷:۳۰

به زودی محتویات متنوع بیشتری برای بازی‌بازان Dead by Daylight در دسترس قرار خواهد گرفت.

چندی پیش استودیوی بیهیویور اینتراکتیو (Behaviour Interactive) از جدیدترین فصل بازی پرطرفدار خود یعنی Dead by Daylight رونمایی کرد. این محتوای اضافه Descend Beyond نام دارد و قرار است یک بازمانده و یک قاتل جدید را با قابلیت‌ها و توانایی‌های منحصر به فرد به بازی اضافه کند. قاتل جدید قبلاََ با نام تالبوت گرایمز (Talbot Grimes) شناخته می‌شد اما حالا The Blight نام گرفته است. بازمانده‌ی جدید یعنی فلیکس ریکتر (Felix Richter) در کنار این قاتل به بازی اضافه می‌شود که البته احتمالاََ قابلیت‌هایی که به همراه خود می‌آورد مفید واقع خواهد شد. هفته‌ی گذشته تیم سازنده‌ی Dead by Daylight به فصل بعدی و قاتل جدید اشاره‌هایی کرده بود اما حالا شاهد معرفی رسمی و انتشار تریلری از Descend Beyond هستیم.

همان‌طور که از تیزر منتشر شده می‌توان فهمید ما شاهد یک محتوای اضافه‌ی لایسنس شده نیستیم بلکه فصلی کاملاََ جدید و متفاوت در دسترس قرار خواهد گرفت. قاتل جدید که حالا با نام The Blight شناخته می‌شود، یک شیمیدان دیوانه است که با استفاده از یک دانش ممنوعه به قدرت‌های ترسناکی دست پیدا کرده است. از سمت مقابل بازمانده‌ی جدیدی با نام فلیکس ریکتر به بازی اضافه خواهد شد که یک معمار کاردان است و البته برای پیدا کردن پدرش وارد داستان و جزیره می‌شود.

استودیوی بیهیویور اینتراکتیو در قسمت توضیحات نوشته است:

قاتل جدید، The Blight، یک شیمیدان باهوش و جاه‌طلب است که همیشه به دنبال بهبود زندگی بشر از طریق شیمی بوده است اما سرانجام قربانی جاه‌طلبی خود شد. بعد از این که تحقیقات او دزدیده شد وی به دنبال آن وارد قلمروی نهاد خود شد و دانشی ممنوعه دریافت کرد. بازمنده‎‌ی جدید نیز که با نام فلیکس ریکتر شناخته می‌شود، یک معمار کاردان است و دید کاملاََ منحصر به فردی خواهد داشت. او بعد از گم شدن پدرش در یک جزیره‌ی مرموز به آن‌‌جا بازگشته است تا وی را پیدا کند اما فلیکس وارد تاریکی شد و دیگر اثری از آن باقی نماند.

تاکید بسیاری بر شیمیدان بودن قاتل جدید شده است چرا که قدرت‌های او به یک سرم خاص وابسته خواهد بود که به وی دو قابلیت با نام هجوم (Rush) و هجوم مرگبار (Lethal Rush) را می‌دهد. اولین قابلیت تنها به وی اجازه می‌دهد که به هر سمتی که بازی‌باز هدف بگیرد به سرعت جهش کند اما ضربه‌ای را به دنبال ندارد. هدف اصلی آن است که قاتل به یک مانع برخورد کند چرا که به دنبال آن قابلیت هجوم مرگبار به وجود می‌آید و این قابلیت بازماندگان را ازبین می‌برد.

سه قابلیت اساسی The Blight با نام‌های Dragon’s Grip ،Blood Favor و Undying شناخته می‌شوند. ویژگی Dragon’s Grip ژنراتورها را درگیر خواهد کرد که البته به دنبال آن هر بازمانده‌ای که با ژنراتور تعامل داشته باشد به وضوح در دید قاتل قرار می‌گیرد. قابلیت Undying تمامی بازماندگان پیرامون توتم را در میدان دید قاتل قرار می‌دهد و در نهایت Blood Favor تمامی تخته‌ها و پالت‌ها را بعد از ضربه زدن به بازمانده‌ی مورد نظر قفل می‌کند.

از طرفی فلیکس ریکتر نیز قابلیت منحصر به فرد خود را به همراه می‌آورد. او می‌تواند با استفاده از مهارت Visionary در یک گسترده‌ی محدود مکان ژنراتورها را به ببیند. همچنین قابلیت Desperate Measures سرعت بهبود و آن‌هوک کردن را برای بازماندگان آسیب دیده افزایش دهد. آخرین مهارت او یعنی Build to Last اجازه می‌دهد در هر بازی یک آیتم را دوباره شارژ کند و از آن بهره ببرد.

هنوز تاریخ دقیقی برای شروع فصل Descend Beyond اعلام نشده است اما مدتی پیش تیم سازنده تایید کرد که Dead by Daylight به همراه بهبودهای متعدد برای کنسول‌های نسل بعدی، اکس‌باکس سری اکس و پلی‌استیشن ۵، عرضه خواهد شد.

دانلود با کیفیت ۴۸۰P | دانلود با کیفیت ۷۲۰P | دانلود با کیفیت ۱۰۸۰P

1
0
برچسب‌ها: ، ،

مطالب جنجالی

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید