نبرد در چین باستان | نقدها و نمرات بازی Total War: Three Kingdoms – The Furious Wild

۱۲ شهریور ۱۳۹۹ - ۱۵:۰۰

تنها چند ساعت تا انتشار جدیدترین بسته‌ی گسترش دهنده‌ی بازی Total War: Three Kingdoms تحت عنوان The Furious Wild باقی مانده است. این بسته ویژگی‌های جالبی را به بازی اعمال می‌کند و دریافت آن برای طرفداران ضروری خواهد بود. در همین راستا، نقدها و نمرات این بسته در دسترس قرار گرفته است که در ادامه آن‌ها را مرور خواهیم کرد.

Total War: Three Kingdoms از سری عناوین استراتژی محور است که در سال ۲۰۱۹ برروی پلتفرم رایانه‌های شخصی منتشر شد و مورد استقبال عده‌ی زیادی از بازی‌بازان هم قرار گرفت. تیم سازنده نیز تا این جا پشتیبانی خوبی از بازی داشته‌ و به‌روزرسانی‌ها و بسته‌های الحاقی متنوعی را برای آن عرضه کرده‌ است که حاصل آن‌ها، جذاب‌تر شدن این اثر بود. یک ماه قبل هم بسته‌ی گسترش دهنده‌ی جدید این عنوان یعنی The Furious Wild معرفی شد که خبر مربوط به آن را می‌توانید از طریق این نشانی مطالعه کنید. اصلی‌ترین ویژگی این بسته را باید نقشه‌ای مربوط به چین باستان دانست که با ورود به آن می‌توانید نبردهای نفس‌گیری را آغاز کنید. همچنین ۴ کاراکتر و بیش از ۲۵ ماموریت به بازی اضافه خواهد شد که نباید آن‌ها را از دست داد.

قابل ذکر است که دو استودیوی کریتیو اسمبلی (Creative Assembly) و سگا به ترتیب وظیفه‌ی ساخت و انتشار بازی Total War: Three Kingdoms را به عهده داشته‌اند و بدیهی است که بسته‌ی ذکر شده نیز به وسیله‌ی آن‌ها به دست بازی‌بازان خواهد رسید. همان‌طور که در بالا هم گفته شد، برترین منتقدان حوزه‌ی بازی‌های ویدئویی نقدها و نمراتشان را پیرامون The Furious Wild در دسترس قرار داده‌اند که در ادامه نگاهی به آن‌ها خواهیم داشت.

GOD IS A GEEK 8.5/10

با موضوعات عجیب و غریب و ایده‌های خلاقانه‌ای که در بسته‌ی گسترش دهنده‌ی The Furious Wild وجود دارد، این قضیه به ما یادآوری شد که چرا در گام اول عاشق بازی Total War: Three Kingdoms شدیم. بنابراین آن را به هیچ وجه از دست ندهید.

GameWatcher 8/10

گیم‌پلی بازی Total War: Three Kingdoms با وجود بسته‌ی The Furious Wild پیشرفت فوق‌العاده‌ای داشته است. حال این بازی مملو از حیوانات، آیتم‌ها و نقشه‌های جذاب شده است و می‌تواند طرفداران را بیشتر از گذشته سرگرم کند.

PCGamesN 8/10

The Furious Wild یک تجربه‌ی بسیار عالی است که حس بسیار خوبی را هم به بازی‌بازان منتقل می‌کند. از نقشه‌ی جدید بازی نیز نباید به راحتی گذشت؛ چرا که می‌توانید ساعت‌ها با آن سرگرم شوید.

PC Invasion 7.5/10

در مجموع باید گفت که بسته‌ی گسترش دهنده‌ی The Furious Wild ویژگی‌های جالبی را به بازی اضافه می‌کند. طراحی نقشه‌ و کاراکترهای بازی به خوبی صورت گرفته است و طرفداران را ذوق‌زده خواهد کرد. البته به عقیده‌ی ما، این عنوان هنوز هم جای کار دارد و امیدوار هستیم که با انتشار به‌روزرسانی‌های و بسته‌های بیشتر، در آینده شاهد افزایش هواداران باشیم.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید