بسته‌ی گسترش‌دهنده‌ی The Furious Wild بازی Total War: Three Kingdoms معرفی شد

۲۹ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۴:۳۰

هنوز مدت زمان زیادی از عرضه‌ی آخرین نسخه از سری Total War یعنی بازی A Total War Saga: Troy و موفقیت‌ها و محبوبیت فراوان آن برروی فروشگاه اپیک گیمز (Epic Games) نمی‌گذرد که امروز در خبری رسمی بسته الحاقی جدید برای عنوان Total War: Three Kingdoms معرفی گردید و دو ویدئو در مورد معرفی و گیم‌پلی آن نیز به اشتراک گذاشته شد.

طبق اعلام استودیوی کریتیو اسمبلی (Creative Assembly) این بسته الحاقی جدید که تحت عنوان The Furious Wild شناخته می‌شود، قرار است بازی‌بازان را به دل جنگ‌های قبلیه‌ای و وحشیانه‌ی چین باستان ببرد و آن‌ها را با اقوام بومی چینی که حیوانات مختلف را در جنگ‌ها به همراه خود داشتند، آشنا سازد. این بسته‌ی گسترش دهنده قصد دارد تا فرمول محبوب بازی Total War: Three Kingdoms را تا حدودی تغییر دهد و با ارائه‌ی محتویاتی مستحکم و مهیج، تجربه‌ای ناب و باستانی را در اختیار علاقه‌مندان بازی‌های استراتژیک قرار دهد.

طبق اعلام استودیوی کریتیو اسمبلی، بازی‌بازان در ماه آینده‌‌ی سال جاری میلادی قادر خواهند بود به تجربه‌ی بسته الحاقی The Furious Wild بپرازند. این بسته الحاقی قرار است قسمت جنوبی نقشه‌ی بازی را با قبایل Nanman و ارتش منحصر به فرد آن‌ها پر کند. همچنین در این بسته‌ی گسترش‌دهنده ما شاهد چهار قبلیه‌ی حکومتی چین باستان به پادشاهی Meng Huo ،King Mulu ،Lady Zhurong و King Shamoke خواهیم بود که هر کدام دارای نیروهای منحصر به فرد و کشنده‌ای خواهند بود. این محتویات گوناگون به همراه ۲۵ واحد جنگی جدید، آثار هنری متفاوت و یک درخت تکنولوژی و پیشرفته مخصوص قبیله‌ی Nanman به بازی Total War: Three Kingdoms افزوده می‌شوند.

طبق اعلام رسمی استودیوی کریتیو اسمبلی، بسته الحاقی The Furious Wild بازی Total War: Three Kingdoms در تاریخ ۱۳ شهریور ماه ۱۳۹۹ (۳ سپتامبر ۲۰۲۰ میلادی) برروی پلتفرم رایانه‌های شخصی در دسترس علاقه‌مندان قرار خواهد گرفت. همچنین توسعه‌دهنده‌ی این عنوان دو ویدئو از معرفی و گیم‌پلی این بسته‌ی گسترش‌دهنده را منتشر کرد که در ادامه می‌توانید به مشاهده‌ی آن‌ها بپردازید:

دانلود ویدئوی معرفی با کیفیت ۴۸۰p

دانلود ویدئوی معرفی با کیفیت ۷۲۰p

دانلود ویدئوی معرفی با کیفیت ۱۰۸۰p

دانلود ویدئوی گیم‌پلی با کیفیت ۴۸۰p

دانلود ویدئوی گیم‌پلی با کیفیت ۷۲۰p

دانلود ویدئوی گیم‌پلی با کیفیت ۱۰۸۰p

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید