تاریخ انتشار بازی Pendragon مشخص شد

۱۲ شهریور ۱۳۹۹ - ۱۳:۰۰

سازندگان Pendragon که در گذشته به معرفی این بازی پرداخته بودند، امروز از تاریخ دقیق انتشار آن رونمایی کردند. همچنین به منظور آشنایی بیشتر بازی‌بازان، تریلری از این عنوان در دسترس قرار گرفته است که در ادامه می‌توانید شاهد آن باشید.

Pendragon از سری عناوین جالب به سبک استراتژی محور است که اتفاقات یک فرمانروایی عجیب و غریب را روایت می‌کند. همه چیز به یک باره در این فرمانروایی تخریب شده و شما در نقش پادشاهی به نام آرتور (Arthur) باید حملات دشمنان را مهار کنید تا اوضاع دوباره سر و سامان پیدا کند. در این بین آیتم‌ها و امکانات ویژه‌ای هم در اختیارتان قرار می‌گیرد تا بهترین استفاده را از آن‌ها داشته باشید. لازم به ذکر است که استودیوی اینکل (Inkl) وظیفه‌ی ساخت و عرضه‌ی این عنوان را به عهده دارد.

بازی فوق قرار است در تاریخ ۱ مهر ۱۳۳۹ (۲۲ سپتامبر ۲۰۲۰ میلادی) برروی پلتفرم رایانه‌های شخصی در دسترس قرار گیرد. همچنین زمزمه‌هایی مبنی بر توسعه‌ی نسخه‌ی کنسولی این بازی نیز به گوش می‌رسد و باید دید که واکنش سازندگان در این زمینه چه خواهد بود. در پایان می‌توانید نسبت به تماشا و دریافت جدیدترین ویدئوی مربوط به Pendragon اقدام کنید.

دریافت ویدئو با کیفیت ۴۸۰P

دریافت ویدئو با کیفیت ۷۲۰P

دریافت ویدئو با کیفیت ۱۰۸۰P

0
0
برچسب‌ها: ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید