بازی Heaven’s Vault در دسترس قرار گرفت

۲۸ فروردین ۱۳۹۸ - ۱۷:۳۰

استودیوی اینکل (Inkle) همانطور که قبلا اعلام کرده بود، بازی جذاب و جدید Heaven’s Vault را در دسترس دارندگان پلتفرم رایانه‌های شخصی و کنسول پلی‌استیشن ۴ قرار داد. در ادامه می‌توانید جزئیات بیشتر در خصوص این بازی را مشاهده کنید.

Heaven’s Vault از سری عناوین خاص و مهیج به سبک ماجراجویی سه‌بعدی است که استودیوی اینکل (Inkle) وظیفه‌ی ساخت آن را برعهده داشته است. این استودیو کارنامه‌ی خوبی از ساخت عناوینی مانند ۸۰ Days را از خود به جای گذاشته است و حال باید دید که جدیدترین بازی تیم سازنده‌ی آن نیز به محبوبیت خواهد رسید یا خیر. این بازی داستان یک باستان شناس را روایت می‌کند که به همراه ربات خود به دنبال کشف رمز و رازهای مناطق مختلف است. منطقه‌ای به نام Nebula که در فضا قرار دارد، توجه این شخص را جلب می‌‌کند و شما باید در این راه به خواسته‌های او در زمینه‌ی باستان شناسی کمک کنید.

حدود دو هفته پیش سازندگان این عنوان تاریخ رسمی انتشار آن را مشخص کردند که از طریق این نشانی می‌توانید به اطلاعات بیشتر پی ببرید. Heaven’s Vault هم‌اکنون با قیمت ۲۴٫۹۹ دلار برروی پلتفرم‌های رایانه‌های شخصی و پلی‌استیشن ۴ عرضه شده است. گفتنی است که دارندگان رایانه‌های شخصی می‌توانند این بازی را تا هفته‌ی آینده با ۱۵ درصد تخفیف خریداری کنند. تریلری از این عنوان جذاب از طریق این صفحه قابل مشاهده است.

 

0
0
برچسب‌ها: ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید