بازی World of Tanks Blitz برروی نینتندو سوییچ منتشر شد

محمد سعیدی
۶ شهریور ۱۳۹۹ - 17:30

استودیوی وارگیمینگ (Wargaming) همان‌طور که در گذشته وعده داده بود، امروز بازی جالب World of Tanks Blitz را در اختیار دارندگان کنسول نینتندو سوییچ قرار داد. همچنین تریلری از این نسخه عرضه شده است که در ادامه می‌توانید شاهد آن باشید.

World of Tanks Blitz از سری عناوین اکشن و بقا است که ابتدا برروی پلتفرم رایانه‌های شخصی منتشر شد و مورد استقبال عده‌ی زیادی از بازی‌بازان هم قرار گرفت. سازندگان نیز از همان زمان برنامه‌هایی برای افزایش هواداران بازی داشتند. در همین راستا، مدتی بعد شاهد عرضه‌ی آن برای سیستم عامل‌های اندروید و iOS هم بودیم. در این بازی باید تانک مورد نظر خود را انتخاب کنید. سپس یکی از محیط‌ها را برگزیده و با دیگر بازی‌بازان از سراسر جهان برای بقا مبارزه کنید. آیتم‌های فراوانی هم در جریان بازی در اختیارتان قرار می‌گیرد که به وسیله‌ی آن‌ها می‌توانید مسیر پیروزی را هموار کنید. لازم به ذکر است که استودیوی وارگیمینگ وظیفه‌ی ساخت World of Tanks Blitz را به عهده داشته است.

بازی World of Tanks Blitz از امروز به صورت رایگان برروی کنسول نینتندو سوییچ قابل تجربه است. در پایان می‌توانید جدیدترین ویدئوی مربوط به این عنوان را تماشا و دریافت کنید.

دریافت ویدئو با کیفیت ۴۸۰P

دریافت ویدئو با کیفیت ۷۲۰P

دریافت ویدئو با کیفیت ۱۰۸۰P

مطالب مرتبط سایت

تبلیغات

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید