بازی Big Rumble Boxing: Creed Champions معرفی شد

۶ شهریور ۱۳۹۹ - ۱۷:۰۰

تیم سازنده‌ی Big Rumble Boxing: Creed Champions امروز در خبر خوبی به معرفی این بازی پرداخت. همچنین برای آشنایی بیشتر بازی‌بازان، ویدئویی از این بازی عرضه شده است که در ادامه می‌توانید آن را مشاهده کنید.

به غیر از عناوین ورزشی جذابی نظیر FIFA و PES که طرفداران زیادی دارند، آثار زیادی در این سبک هستند که می‌توانند برای عده‌‌ای از بازی‌بازان جالب توجه باشد. پیش‌بینی می‌شود که Big Rumble Boxing: Creed Champions نیز یکی از همین بازی‌ها باشد. در این بازی باید به انتخاب بوکسور دلخواه خود پرداخته و رقابت‌های نفس‌گیری را با حریفان آغاز کنید. در این بازی از قهرمانان این رشته هم استفاده شده است و بدون شک علاقه‌مندان با آن‌ها آشنایی دارند. بد نیست بدانید که استودیوی سروایس (Survios) وظیفه‌ی ساخت و انتشار این اثر را به عهده دارد.

بازی Big Rumble Boxing: Creed Champions قرار است در تاریخی نامشخص از بهار سال آینده برروی پلتفرم رایانه‌های شخصی و کنسول‌های پلی‌استیشن ۴، اکس‌باکس وان و نینتندو سوییچ در دسترس قرار گیرد. در صورت دریافت اخبار بیشتر پیرامون این عنوان، آن‌ها را با شما به اشتراک خواهیم گذاشت. در پایان می‌توانید اولین تریلر این بازی را تماشا و دریافت کنید.

دریافت ویدئو با کیفیت ۴۸۰P

دریافت ویدئو با کیفیت ۷۲۰P

دریافت ویدئو با کیفیت ۱۰۸۰P

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید