صداپیشه‌ی شخصیت هارلی کویین در Suicide Squad: Kill the Justice League مشخص شد

۲ شهریور ۱۳۹۹ - ۲۳:۳۰

دیشب سرانجام استودیوی راک‌‌استدی در رویداد DC Fandom از عنوان Suicide Squad: Kill the Justice League رونمایی کرد. این بازی مورد انتظار شامل تعداد زیادی شخصیت قابل بازی می‌شود که البته شاید محبوب‌ترین آن‌ها هارلی کویین (Harley Quinn) باشد. ساعاتی پیش مشخص شد که صداپیشه‌ی شخصیت هارلی کویین در عنوان Suicide Squad: Kill the Justice League چه کسی خواهد بود و ما در زمان تجربه‌ی این اثر در سال ۲۰۲۲ صدای چه کسی را می‌شنویم.

خانوم تارا استرانگ (Tara Strong) در توییتر تایید کرد که وظیفه‌ی صداپیشگی هارلی کویین را در بازی Suicide Squad استودیوی راک‌استدی بر عهده دارد. وی در بیش از ۲۰ آثار مختلف صداپیشگی هارلی کویین را بر عهده داشته است از فیلم‌های انیمیشنی گرفته تا بازی‌های ویدیویی. همچنین استرانگ در بازی‌های Batman: Arkham City و Batman: Arkham Knight نیز ما صدای تارا استرانگ را برروی شخصیت هارلی کویین می‌شنیدیم. بنابراین او سابقه‌ی همکاری با راک‌استدی را دارد.

اگرچه صداپیشگی تارا استرانگ به جای شخصیت هارلی کویین مشخص شد اما هنوز نمی‌دانیم چه کسانی در نقش سایر شخصیت‌ها قرار خواهند گرفت. ما در کنار هارلی کویین شاهد شخصیت‌های کاپیتان بومرنگ، دد‌شات و کینگ شارک نیز خواهیم بود و مطمئناََ جالب خواهد بود که بدانیم چه افرادی نقش صداپیشگی این تبهکاران را بر عهده خواهند داشت.

از طرفی به طور حتم در کنار تیم Suicide Squad شاهد شخصیت‌های مختلفی خواهیم بود که مطمئناََ شامل اعضای تیم جاستیس لیگ نیز می‌شود. تا به این لحظه می‌دانیم که سوپرمن آنتاگونیست اصلی بازی خواهد بود اما تیم راک‌استدی مبارزه با اعضای دیگر جاستیس لیگ را تایید کرده است. باید دید از دنیای DC چه شخصیت‌های دیگری در بازی حضور خواهند داشت.

همانطور که از تریلر رسمی معرفی بازی Suicide Squad: Kill the Justice League مشخص بود، داستان این اثر در شهر Metropolis روایت خواهد شد. استودیوی راک‌استدی تایید کرده است که این عنوان یک بازی جهان‌باز خواهد بود و بازی‌بازان می‌توانند در دنیای غنی و پرجزئیات آن به کاوش بپردازند. شما می‌توانید از اینجا اطلاعات بیشتر در مورد گیم‌پلی، سیستم مبارزه و شخصیت‌های قابل بازی متعدد را بخوانید.

تاریخ دقیق عرضه‌ی Suicide Squad: Kill the Justice League هنوز مشخص نیست و ما فقط می‌دانیم که بازی در سال ۲۰۲۲ عرضه خواهد شد. مطمئناََ استودیوی راک‌استدی در سال ۲۰۲۱ جزئیات بیشتری از این اثر به اشتراک خواهد گذاشت.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید