عنوان Dead by Daylight Mobile هفته‌ی آینده به‌روزرسان Cursed Legacy Chapter را دریافت می‌کند

۲ شهریور ۱۳۹۹ - ۱۳:۳۰

به تازگی استودیوی توسعه‌دهنده‌ی بازی اکشن و بقای Dead by Daylight برروی پلتفرم گوشی‌های هوشمند، در خبری رسمی اعلام کرد که به زودی بازی‌بازان این نسخه از بازی محتویات جدید و منحصر به فردی را دریافت خواهند کرد.

نام این به‌روزرسان بزرگ و رایگان Cursed Legacy Chapter خواهد بود که در واقع یک قاتل جدید با مضمون سامورایی به نام The Oni را به بازی خواهد افزود که بدون شک لحظات خونین و برنده‌ای را برای قربانیان رقم خواهد زد. این شخصیت که یک گذشته‌ی دردناک و خشن را پشت سر گذاشته است، در کودکی توسط پدر خود که یک سامورایی افسانه‌ای به شمار می‌آمد، تعلیم دیده است اما به دلیل این که از شرف و افتخار درونی سامورایی بویی نبرده بود و نمی‌توانست غریزه‌ی وحشی خود را در کنار افتخار یک سامورایی نگه دارد، توسط پدرش طرد گردید. حال تمامی این اتفاقات باعث شدند که او با توجه به مهارت و خشونتی که دارد، یک تهدید جدی و خونین برای زندگی افراد به شمار آید.

علاوه بر اضافه شدن این قاتل جدید و وحشتناک، در به‌روزرسان Cursed Legacy Chapter بازی‌بازان عنوان Dead by Daylight Mobile شاهد حضور یک بازمانده‌ی جدید نیز خواهند بود که Yui Kimura نام دارد. او نیز به مانند سامورایی قاتل، توسط پدرش طرد گردید و تمامی آرزوهایش توسط وی نابود شد اما خوشبختانه به جای این که تبدیل به یک قاتل وحشی و سریالی شود، تصمیم گرفت به مسابقات غیر مجازی خیابانی ملحق شده و یک راننده‌ی درجه‌ یک اتومبیل‌رانی خیابانی در کشور ژاپن لقب گیرد.

جدیدترین به‌روزرسان بازی Dead by Daylight Mobile، علاوه بر موارد ذکر شده قصد دارد تا Crotus Prenn Asylum بهبود و ارتقا یافته به همراه دو نقشه‌ی جدید و منحصر به فرد را به بازی اضافه نماید. همچنین تایید شد که بازی‌بازان هم‌اکنون قادر خواهند بود به مجموعه‌ی Summer Camp دسترسی داشته باشند و از این مکان جالب لباس‌های منحصر به فرد و ویژه‌ی Dwight Fairfield ،Meg Thomas ،The Nurse و The Trapper را دریافت نمایند.

عنوان Dead by Daylight Mobile هم‌اکنون برروی فروشگاه گوگل ‌پلی استور (Google Play Store) در دسترس کاربران پلتفرم گوشی‌های هوشمند قرار دارد. در پایان شما می‌توانید تریلر مربوط به جدیدترین به‌روزرسان این بازی را در زیر مشاهده نمایید:

دانلود ویدئو با کیفیت ۱۰۸۰p

دانلود ویدئو با کیفیت ۷۲۰p

دانلود ویدئو با کیفیت ۴۸۰p

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید