بازی Age of Empires III: Definitive Edition به احتمال زیاد در Gamescom 2020 حضور خواهد داشت

۱ شهریور ۱۳۹۹ - ۲۰:۳۰

اگر اخبار مربوط به بازی Age of Empire III: Definitive Edition را دنبال کرده باشید، حتماً‌ می‌دانید که نسخه‌ی بتای آن در ماه فوریه عرضه شد. اما این‌طور که به نظر می‌رسد، به زودی شاهد انتشار نسخه‌ی نهایی این عنوان خواهیم بود.

امروز حساب رسمی توییتر مجموعه‌ی Age of Empire تصویری از یگان‌های بازی را با طرفداران به اشتراک گذاشت. کمی پس از انتشار این توییت، بازی‌بازان متوجه شدند که هر کدام از این تصاویر در واقع نشان دهنده‌ی کلید میانبر یگان‌های مختلف هستند که با کنار هم گذاشتن آن‌ها، عبارت Gamescom به وجود می‌آید.

شما می‌توانید تصویر منتشر شده و همچنین نتیجه گیری طرفداران را در ادامه مشاهده کنید:

همان‌طور که می‌دانید، دیگر زمان زیادی تا آغاز رویداد Gamescom 2020 باقی نمانده است. از طرف دیگر، در طی روز‌های آینده باید شاهد معرفی عناوین حاضر در مراسم افتتاحیه‌ی Opening Night Live نیز باشیم. پس به نظر می‌رسد که Age of Empire III: Definitive Edition یکی از این بازی‌ها باشد.

در نهایت باید یادآوری کنیم که این بازی اخیراً توسط سازمان‌های مربوطه در استرالیا و برزیل رده بندی سنی شده است. در نتیجه به زودی شاهد اعلام تاریخ انتشار آن خواهیم بود و Gamescom 2020 نیز زمان مناسبی برای این کار محسوب می‌شود.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید